Menu

Astroloji - Ağustos 2012/33

Popun kraliçesi Madonna, Aslan burcu.
Popun kraliçesi Madonna, Aslan burcu.
KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Haftanın ilk günlerine sıkıştırdığınız işler, temponuzun ve stresinizin artmasına neden olabilir. İş yerinde birikmiş dosyaları bir an önce sonuçlandırmak için bir arkadaşınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Aile üyelerinizden birinin ani sağlık sorunlarıyla ilgili alacağınız bir haber, planlarınızın aksamasına neden olabilir. Yatırım yapmayı düşündüğünüz ev ya da araba için hafta sonu harekete geçeceksiniz.
BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Merkür’ün gerilemesiyle birlikte üzerinizdeki baskıdan kurtulacak ve yeni atılımlar yapmak için kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Yılın en sabır gösterdiğiniz dönemi bitti. Şimdi sizin zamanınız başlıyor. Sorunları kafanızda büyüten bir yapınız var. Ağustos ayının son günlerine doğru işinizle ilgili bir değişiklik ya da bulunduğunuz iş yerinde bir terfi yaşayabilirsiniz. Sağlığınız son derece iyi ama yine de dikkatli olun.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Her olaya iki farklı açıdan yaklaşma huyunuz, iş yerinde küçük çaplı tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz bir insanın çıkacağı yurt dışı tatili hayatınızda yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Kariyerinizle ilgili büyük değişimler planlamasanız da bu dönemde Jüpiter’in burcunuzdaki hareketi hızlı ve olumlu gelişmelere işaret ediyor. Kardeşiniz ya da sevgilinizle ufak çaplı bir kavga yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Borçlu olduğunuz kişilerin üzerinizde yarattığı baskı, haftanın ortasında küçük çaplı bir rahatsızlık geçirmenize neden olabilir. Evli Yengeçleri, eşleriyle birlikte güzel vakit geçirebilecekleri anlarla dolu bir hafta bekliyor. Haftanın ilk günlerinde borsa, banka, çek, kredi vs. gibi detay gerektiren konuları düzenlemek için uğraşabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz harcamalar için biraz daha beklemelisiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Hayatınızı etkileyecek önemli kararların alınacağı bir hafta sizi bekliyor. Özellikle spor veya sanatsal işlerle uğraşan Aslanlar için hareketli bir dönem başladı. Yönetici bir burca sahip olduğunuz için iş yerinde sizinle birlikte çalışan insanların tepkisini çekebiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanların dolduruşuna gelerek ciddi kararlar vermekten vazgeçmelisiniz. Hafta sonunda çok kısa da olsa bir tren yolculuğu yapabilirsiniz.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Aklınızda olmamasına rağmen, şehir dışı seyahatlere çıkmanız gerekebilir. Bedeninize ve beslenmenize önem gösterdiğiniz bu hafta, sporu ve rejimi abarttığınız için bazı sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan bir arkadaşınızın verdiği tüyolarla yapacağınız yatırım, ilerleyen dönemler için ciddi bir kazanç sağlayabilir. Aşk hayatınızdaki gelişmeler haftanın en keyifli tarafı olacak.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
İş hayatınızdaki gelişmeler, uzun zamandır beklediğiniz atılımı yapmak için size fırsat verebilir. Elinizdeki parayı doğru kullanmak adına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ancak alım satım yapmadan önce bir süre daha beklemeniz yerinde olacaktır. Aranızın bozuk olduğu bazı kişilerle işleri düzeltmek için bir araya gelebilirsiniz. Evlilik hazırlığında olan Teraziler için maddi anlamda doğru adımlar atılması gereken bir dönem.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Birikmiş işlerinizi çözebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, öncelikle bunu değerlendirmeyi unutmayın. Evinizde yapmayı düşündüğünüz tadilat için çok doğru bir zaman. Hafta içinde alacağınız bir telefon, planlarınızın alt üst olmasına neden olabilir. Aşk hayatınızdaki durgunluğun düzelmesi için biraz insan içine karışmanız gerek. İdrar yolları kaynaklı bir hastalık bu hafta için tadınızı kaçırabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Tanımadığınız insanlarla yaşayacağınız tartışmalar bu haftanın en önemli konu başlığı. Gözünüzü açık tutun; çünkü bu hafta ekstra kazançlar söz konusu olabilir. Hayatınızdaki insanla ileriye yönelik planlar kurmakta acele etmemelisiniz. Uzunca bir süre önce yaptığınız yatırımın karşılığını bu hafta alacaksınız. Eğitim amaçlı bir yurt dışı seyahati planınız tüm hızıyla mutlu sona ilerliyor; biraz daha sabırlı olun.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Beklenmedik gelişmelerle dolu bir hafta sizi bekliyor. Görüşmeyi ummadığınız insanlara rastlayabilir, hayallerinizin gerçekleştiğine tanıklık edebilirsiniz. İş yerinde size yönelik eleştirilerin artacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Hayatınızdaki insan size büyük bir sürpriz yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Kazanç ya da kayıp dengesi ince bir çizgide gidiyor; ibrenin ne yana döneceği verdiğiniz kararlara bağlı olacak.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Hayatınızda attığınız her adım için bu kadar fazla düşünürseniz ilerlemekte zorluk çekebilirsiniz. Önemli kararlar vermeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Şehir dışındaki ailenizin sizi ziyarete geleceği bu hafta, iş yerinizde de son derece keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar, çalıştığınız yerde boşalan bir pozisyonla son bulacak. Yeter ki taşkınlık yapmadan sabırlı olmayı başarın.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Hayata kötü tarafından bakmak yerine biraz daha pozitif olmalısınız. Teknik ve bilişim sektörleriyle uğraşan Balıklar yoğun bir döneme girecek. Ekip işinde başarı gösterebilir, projelerinizde veya sunumlarınızda başarı hatta ödül alabilirsiniz. Sevgilinize gereksiz alınganlıklar göstererek ilişkinizi çıkmaz bir sokağa sürüklemenin size hiçbir faydası yok. Takıldığınız konuları konuşarak çözmeyi tercih edin.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik