Menu

Astroloji - Ocak 2013/04

Paris Hilton, Oğlak burcu
Paris Hilton, Oğlak burcu

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Son birkaç haftadır herkesin imreneceği başarılar ve mutluluklar yaşıyorsunuz. Burcunuzda ilerleyen gezegeniniz yeni başlangıçların sinyallerini veriyor. Hayatınıza girmek için bekleyen aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Unutmamanız gereken, bu süreçte yakınlarınızın desteğine ve aklına başvurmanız gerektiği. Sağlık sorunlarını geride bıraksanız da ileride sorun yaşamamak için tedbiri elden bırakmayın.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Uzun zamandır beklediğiniz ve istediğiniz bir iş nihayet bu hafta içinde sonuçlanacak. Elinize geçecek parayla kısa süreli bir tatile çıkabilirsiniz. Aile büyüklerinizden birinin ziyareti, hayatınızda bazı köklü değişikliklere neden olabilir. Özellikle iş hayatınızda dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Mideyle ilgili bazı sağlık sorunları ay sonunda canınızı sıkabilir. Aşk hayatınız son derece hareketli geçiyor.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Önemli kararları vermek konusundaki tutarsızlığınız, size güvenen insanların çevrenizden uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle işle ilgili kararları daha fazla ertelemeden sonuca bağlayın. Bazı ortaklıklar kurabilir, yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Sevgiye mesafeli duruşunuz, içinde bulunduğumuz ayla birlikte yerini mutlu bir aşka bırakacak. Sağlık probleminiz tekrarlayabilir.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Unutmayın, eğer siz hayata pozitif bakarsanız, hayat da sizin için mutlu bir yol haritası çizecektir. Bu hafta itibariyle yaşadığınız sorunlardan kurtulacak ve geleceğe dönük yatırımlar yapmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Sevgiliniz yanınızdan bir an olsun ayrılmak istemiyor, ona daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Üzerinizdeki duygusal gerginlik yeni başlayan haftayla birlikte yerini huzur ve mutluluğa bırakacak.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Son derece yaratıcı ve etkileyici olmayı başarabilirsiniz. Pek çok konuda yeni adımlar, kişiliğinizi yenileyebileceğiniz kararlar gündeminizi doldurabilir. Yatırım için uygun bir döneme giriyorsunuz, fırsatları kaçırmayın. İşinizde sürekli ertelediğiniz problemleri çözmek adına gereken adımları atmalısınız. Aşkı tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları tepmeden önce biraz düşünmekte fayda var.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Sevdiğiniz insanla adeta bulutlar üzerinde uçuyorsunuz. Hayatınıza giren kişiyle birlikte, işten sağlığa pek çok konuda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Üzerinizdeki kara bulutların dağılmaya başladığını hissediyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz ve bu da sizi mutlu ediyor. Sağlıkla ilgili küçük de olsa bir operasyon geçirebilirsiniz. Bu konuyu ihmal etmemeniz faydanıza olacaktır.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Özgürlük ihtiyacınız, bulunduğunuz ortamda bazı tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insanlara yakın olma isteği kısa süreli yolculuklara çıkmanıza neden olabilir. Bir düğün ya da davette uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakınınız sizi üzecek bir haber verebilir. Bu ay harcamalarınıza dikkat edin. Fazla kilolardan kurtulmak adına ya bir spor merkezine ya da bir diyete başlamak için acele edin.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Attığınız her adımın sizi biraz daha başarıya götürdüğüne inanıyorsunuz. Beklediğiniz haberler adeta yağmur misali arka arkaya gelecek. Doğru yatırım fırsatını kaçırmamak adına gözlerinizi dört açmalısınız. Uzun zamandır almak istediğiniz evle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Karar vermeden önce iyice düşünüp araştırmakta fayda var. Sağlık şu sıralar sorun olmaktan çok uzakta.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Bir süredir o kadar monoton bir yaşam sürüyorsunuz ki bu durumdan kurtulmak adına ne yapılması gerektiğini bile unutmuş durumdasınız. Hayatınıza giren yeni insanlardan bazılarıyla uzun süreli dostlukların temelini atabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız tartışmalar haftaya damgasını vuracak. Aklınızdaki tatil planları için gün sayıyorsunuz. Bir süre öncesine kadar yaşadığınız sağlık sorunları artık sizi terk ediyor.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Yatırımları yaptınız ve karşılığını almak üzere beklemeye başladınız. Bu bekleme esnasında sinirlerinizin bozulmaması adına kafanızı dağıtacak bazı aktiviteler yapmanızda büyük fayda olacaktır. Hafta sonu için yaşadığınız yerden uzakta bir yolculuğa çıkmak size iyi gelebilir. İş yerindeki belirsizlik bir süre daha devam edecek. Yeni bir ilişki kurma yönünde aldığınız kararlar aile fertlerinden destek görecek.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Evli Kovalar için sorunlu bir hafta başlıyor. Haber beklediğiniz bazı yerlerin olumsuz dönüşler yapması canınızı sıkabilir. Üzerinizdeki karamsarlığı atıp yeni atılımlarda bulunmalısınız. Beklediğiniz haber hiç olmadığı kadar yakında olabilir. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleğinizle ilgili sorunlarınızı birlikte olduğunuz kişiyle paylaşabilirsiniz.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Sevdiğiniz insanları kırmamak adına attığınız bazı adımlar ilerleyen zamanlarda canınızın sıkılmasına neden olabilir. Yatırım yapmak için ayırdığınız paralar her ne kadar bütçenizde biraz sıkıntı yaratsa da ilerleyen zamanlar için güzel dönüşler yaşayacaksınız. Aşk hayatınız gün be gün iyiye gidiyor. Farklı teknikleri denemek, işte yaşanan değişikliklere uyum sağlamak size verimli sonuçlar getirecektir.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik