Menu

Astroloji - Mart 2013/10

Aktris Jessica Biel, Balık burcu
Aktris Jessica Biel, Balık burcu

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Son birkaç haftadır herkesin imreneceği başarılar ve mutluluklar yaşıyorsunuz. Burcunuzda ilerleyen gezegeniniz yeni başlangıçların sinyallerini veriyor. Hayatınıza girmek için bekleyen aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Unutmamanız gereken bu süreçte yakınlarınızın desteğine ve akıllarına başvurmanız gerektiği. Sağlık sorunlarını geride bıraksanız da sorun yaşamamak için tedbiri elden bırakmayın.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Evinizle alakalı değişim ve taşınma fikri gelişebilir, hatta en yakın ve en iyi şartlarda bu düşüncenizi harekete geçirebilirsiniz. Hafta ilerlerken, iş yerinizle ilgili sorunlar sizi meşgul etmeye devam edecek. İşle ilgili katılacağınız bir toplantıda, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz ve bu durum da tartışmalarda yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Mart soğuğu, yeni sosyal faaliyetlere katılmanızı zora koşabilir.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Önemli kararları vermek konusundaki tutarsızlığınız, size güvenen insanların çevrenizden uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle işle ilgili kararları daha fazla ertelemeden sonuca bağlayın. Bazı ortaklıklar kurabilir, yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Haftanın ortalarında katılacağınız bir davet ya da toplantı yeni bir ilişkiye başlamanıza neden olabilir. Eğlence hayatına odaklandığınız bir dönemde olacaksınız.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Borç ve kredi gibi konularda yaşayacağınız maddi sorunlar haftaya damgasını vuracak. Aile bireyleriyle, beklentilerinizle ilgili tartışmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlulukların sizin için zorlayıcı olduğu bir dönemdesiniz. Hafta sonunda çalışma hayatınızla ilgili bazı sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Sağlık bakımından da huzursuz edici etkiler söz konusu olabilir.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Başlayan haftayla birlikte, kısa mesafeli yolculuklara çıkabilir, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Evli Aslanlar, eşleri ve çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirecek. Yatırım için uygun bir döneme giriyorsunuz. İşinizde ertelediğiniz problemleri çözmek için gereken adımları atmalısınız. Aşkı tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları tepmeden önce biraz düşünmekte fayda var.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Sevdiğiniz insanla adeta bulutlar üzerinde uçuyorsunuz. Hayatınıza giren insanla birlikte, işten sağlığa pek çok konuda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Üzerinizdeki kara bulutların dağılmaya başladığını hissediyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz ve bu da sizi mutlu ediyor. Sağlıkla ilgili küçük de olsa bir operasyon geçirebilirsiniz. Bu konuyu ihmal etmemeniz faydanıza olacaktır.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Özgürlük ihtiyacınız, bulunduğunuz ortamda bazı tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insanlara yakın olma isteği kısa süreli yolculuklara çıkmanıza neden olabilir. Bir düğün ya da davette uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakınınız sizi üzecek bir haber verebilir. Maddi anlamda büyük sıkıntı yaşamamak için yeni başlayacak ay harcamalarınızda dikkatli olun.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Attığınız her adımın sizi biraz daha başarıya götürdüğüne inanıyorsunuz. Beklediğiniz haberler adeta yağmur misali arka arkaya gelecek. Doğru yatırım fırsatını kaçırmamak için gözlerinizi dört açmalısınız. Uzun zamandır almak istediğiniz evle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle kontrolünüz dışında gelişecek bazı durumlar sorumluluklarınızı arttırabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Eğitim, bilgi ve kişisel gelişim konulardaki çalışmalarınız haftanın ilk günlerinde gündeminizde olacak. Ancak aile ve ev yaşantınızla ilgili bazı sürpriz gelişmeler harcamalarınızı arttırabilir. Hafta ilerlerken, işle ilgili projelerinizde güzel gelişmeler yaşanacak. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız tartışmalar haftaya damgasını vuracak. Ailenizi ihmal etmeyin. Aklınızdaki tatil planları için gün sayıyorsunuz.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Yatırımları yaptınız ve karşılığını almak üzere beklemeye başladınız. Bu bekleme esnasında sinirlerinizin bozulmaması adına kafanızı dağıtacak bazı aktiviteler yapmanızda büyük fayda olacaktır. Hafta sonu için yaşadığınız yerden uzakta bir yolculuğa çıkmak size iyi gelebilir. Aşk hayatınızdaki kıpırdanma, keyfinizin yerine gelmesini sağlayabilir. Gözle ilgili yaşadığınız rahatsızlığı hafife almayın.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Kendinizden emin ve ne istediğini bilen tavrınız, iş yerinde dikkatlerin üzerinize yoğunlaşmasına neden oluyor. İçinde bulunduğunuz hafta, bir süredir rafa kaldırdığınız projenize yeniden start vermenizi sağlayabilir. Üzerinizdeki karamsarlığı atıp yeni atılımlarda bulunmalısınız. Beklediğiniz haber hiç olmadığı kadar yakında olabilir. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul edin.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Son derece mutlu ve keyifli başlayan hafta, alacağınız bir haberle tatsızlaşabilir. Yatırım yapmak için ayırdığınız paralar her ne kadar bütçenizde biraz sıkıntı yaratsa da ilerleyen zamanlar için güzel dönüşler yaşayacaksınız. Dağınık davranmaktan kaçınmalı, zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Farklı teknikleri denemek, işte yaşanan değişikliklere uyum sağlamak size verimli sonuçlar getirecektir.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik