Menu

Astroloji

Oyuncu Mischa Barton, Kova burcu
Oyuncu Mischa Barton, Kova burcu

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Kredi almak, borç-alacak ilişkisine girmek için uygun zamanlarda değilsiniz. Hayal kırıklığı ve üzüntüye sebebiyet vermemesi açısından, borç vereceğiniz kişilerin durumlarını iyi analiz edin. Çok yakınlarınız bile olsa, bu günlerde ödemelerinde sözlerinde durmayabilirler. Yakın çevrenizden destek alacağınız bir haftadasınız. Zihinsel ve iletişimsel konularda hareketlilik kazanacağınız bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
İkili ilişkileriniz, ortaklığınız, önemli konulardaki anlaşma ve görüşmelerinizle ilgili konularda gerginlikler olabilir. Önemli anlaşmalarınızı, iş bağlantılarınızı ve görüşmelerinizi, ortaklaşa girişimlerinizi hafta ortasındaki günlerden uzak tutmanızda fayda var. Diğer taraftan, finansal anlamda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Giyim kuşama, yeme içmeye, eğlenceye para harcamak ihtimaliniz de güçlü.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Yeni başlamakta olan bir döngü için kendini şarj etme, yenileme dönemine giriyorsunuz. Daha ziyade kişisel konulara odaklanmanız söz konusu. Benmerkezci olabilir, bu yüzden başkalarıyla çalışmakta zorlanabilirsiniz. Daha fazla ilerleme kaydetmek için, kendinize gerçekçi bir şekilde bakmanız gerekiyor. Başkaları üzerinde etki yaratmak için mükemmel bir zaman aralığındasınız.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Özel ilişkilerinizde ve çocuklarla ilgili konularda birkaç gerginlik olabilir. Arkadaşlar ve sosyal çevre ilişkileriyle ilgili konularda da benzeri etkiler yaşanabilir. Risk ve spekülasyon içeren konulardan uzak durmanızda fayda var. Bir süre için enerjinizin düşüşte olması normaldir. İyi dinlenmeniz gereken günlerdesiniz. Diğer taraftan, yaratıcılığınızın ve sezgilerinizin artıyor olmasını bir avantaj olarak kullanabilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Aile ilişkilerinizde ve işinizle ilgili konularda, birkaç günlük gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tamamlamanız gereken işler canınızı sıkabilir. Hafta ortasından itibaren sosyal aktivitelerinizde artış olacaktır. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Yeni insanlarla birlikte olmanın faydasını göreceksiniz. Kariyerinizde ilerlemeniz söz konusu olabilir.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Bu hafta eğitim ve iletişimle ilgili konuları gündeminize taşıyacaksınız. Mümkünse, önemli görüşmelerinizi, sınavlarınızı veya eğitsel konulardaki girişimlerinizi bu tarihlere yakın günlere almayın. Yakınlarınızla ilişkilerinizde kısa süreli de olsa gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş, kariyer, gelecek hedefleriyle ilgili konularda ise avantajlar söz konusu. Başarı ve ilerleme elde edebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Salı günü gerçekleşen dolunay, finansal konuları gündeminize taşıyacak. Mümkünse, önemli yatırımlarınızı, parasal konulardaki girişimlerinizi, ticari sözleşmelerinizi bu hafta ortasındaki günlere almayın. Diğer taraftan, ufkunuzu genişletecek konulara yönelme ve ileri dönük planlar yapmak için ideal günlerdesiniz. Alışılmışın dışında konulara odaklanabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmanızda fayda var.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Bu günlerde, almanız gereken önemli kararlar karşınızda olacak. Kişisel anlamda size sorumluluk yükleyecek kararlar olacak bunlar. Salı günü gerçekleşen dolunay, ilişkilerle alakalı 7. evinizi de bağladığından, özel ilişkinizi veya varsa, ortaklığınızı bağlayıcı konular da gündeminizde olacak. İlişkinizde gergin birkaç gün geçirebilirsiniz. Parasal konularda ise olumlu gelişmeler öne çıkabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Yanınızda çalışanlar, hizmetlileriniz veya iş koşullarınızı bağlayan konularda gerginlikler ortaya çıkabilir. Diğer taraftan, ikili ilişkiler konusunda olumlu etkiler devreye girmeye başlıyor. Özellikle, eşiniz veya ortağınızla ilişkileriniz güçlenmeye başlayabilir. Bu dönemde yalnız kalmanız pek mümkün değil. Eşinize veya ortağınıza her zamankinden daha fazla destek olmanız gerekebilir.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Sosyal ilişkilerinizi bağlayan konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Dahil olduğunuz gruplar, kulüpler, dernekler veya organizasyonlarda, gerginlikler ve çekişmeler meydana gelebilir. Bu günlerde, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçmektesiniz. Sosyal ilişkilerinizde, kısa bir süre için gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Eğitim, uzun seyahatler, yabancı kişilerle bağlantılar, dış ticaret, yayıncılık, eğitim, araştırma, tanıtım ve pazarlama gibi konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Üst makamlardan kişilerle, üstlerinizle veya iş ve geleceğinizi ilgilendiren konular açısından etkin pozisyonda olan kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Yerleşimle ilgili konular hayatınızda daha fazla yer tutmaya başlayacak.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
İş ve kariyerinizle veya meşguliyetlerinizle ilgili yoğun temponuzun, aile hayatınızı olumsuz etkilememesi açısından, arada iyi bir denge kurmanız gerekecek. İş ve kariyerinizle ilgili konularda, hızlı gelişmeler yaşanabilir. Eğlence hayatına daha fazla vakit ayırmak, kısa tatiller yapmak için iyi bir süreçtesiniz. Aşktan yana şansınız oldukça yerinde! Bugünlerinizin kıymetini bilin. Soğuk algınlığına dikkat...


Benzer Öğeler (etikete göre)

Ortam

Bu kategoriden diğerleri: Astroloji »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik