Menu

HAFTA SONU’ndan 2012'nin yıldız haritası

HAFTA SONU’ndan 2012'nin yıldız haritası

YEŞİM SALKIMKOÇ
YENİLİKLER SİZİ BEKLİYOR

2012’de yenileniyorsunuz. Artık ilişkilerinizde gerçek kimliğinizi istediğiniz gibi sergileyebileceksiniz. Aşk, evlilik ve cinsellik sizden yana. Çevrenizde hayran kitlesi kazanırken, artık herkesi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiniz. İşinizle ilgili özgürlüğünüz ortaya çıkıyor, başarı aşk ve sosyal ilişkilerinizi canlandırmanın yollarını buluyorsunuz. Hareketli, gayretli ve sabırsız Koç’ları bu yıl kariyer ve yükseliş bekliyor. Ün ve övgü onlar için önemli. Mesleki başarılar ve yenilikler sizi bekliyor. Bu yıl aşk cephesinde önemli gelişmeler var. Ayrıldığınız sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz. Eşiniz ve sevgilinizle mutluluğunuz katmerlenecek.

Hoşlandığı hediyeler
Kırmızı bir şal, bordo bir ipek bluz, egzotik bir tütsü demeti, vanilyalı bir parfüm, kol saati, spor ayakkabı, blue jean veya deri eldivenler.

Aşk hayatları
Disipline gelemeyen araştırmacı ruhunuzun derinliklerine inerek ona eşlik edecek bir sevgiliye gereksinim duyarsınız. Duygularınızla yarışırsınız. Bağımsız kişiliğinizin sevgiyle beslenmeye ihtiyacı vardır. Kendi grubunuzla anlaşır ve paylaşımlarınızı daha artırırsınız. Bir Aslan’la aranızda müthiş bir çekim vardır. Savaşlarınızı kısa tutarsanız, ilişkinizdeki coşkuyu asla kaybetmezsiniz. Yay’lar ateşinizi körükler, hava grupları ile uzun ömürlü beraberlikleriniz olur. Terazi, Kova ve İkizler, yaratıcılığınızı artırır. Su ve Toprak grupları sizi her alanda zorlar.

AŞK RENGİ
Kırmızı, mavi, sarı, turuncu.


Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Astroloji Astroloji »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik