Menu

Astroloji

Astroloji

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
İş hayatınızda yaşadığınız zor ve sıkıntılı olayları toparlamakta zorlanıyorsunuz. Yine de agresif tavırlardan kaçınmaya özen göstermelisiniz. Maddi konulardaki sıkıntılarınız bu hafta sona erecek. Biraz iş hayatının stresinden uzaklaşıp kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Sevgilinizle iletişim problemi yaşamamak için daha açık ve anlaşılır olmalısınız.


BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
İş yerindeki bazı tavırlar sizi rahatsız edebilir, ama siz tartışmalardan ve anlaşmazlıklardan uzak durmalısınız. Bu hafta her zamankinden daha hassas ve daha alıngan olduğunuz bir dönemdesiniz. Sevgilinizin söylediği en küçük söz bile sizi öfkelendirmeye yetecek. Olayları daha fazla hafife almalısınız. Maddi açıdan beklemediğiniz bir ödeme bütçenizi zorlayabilir.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Bu hafta evinizle ilgili ufak tefek sorunlarla uğraşacaksınız. Tanışacağınız yeni insanlarla ilgili peşin hükümlerden kaçınmalı, kendinize daha çok güvenmelisiniz. Yeniliklerden korkmayıp daha girişken davranmalısınız. Sevgilinizle yaşadığınız anlaşmazlıklar bu hafta daha da artabilir. Onunla ilgili yanlış bir karara varmadan önce daha mantıklı düşünmeli ve öyle hareket etmelisiniz.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Bu hafta evinizle ilgili ufak tefek sorunlarla uğraşacaksınız. Tanışacağınız yeni insanlarla ilgili peşin hükümlerden kaçınmalı, kendinize daha çok güvenmelisiniz. Yeniliklerden korkmayıp daha girişken davranmalısınız. Sevgilinizle yaşadığınız anlaşmazlıklar bu hafta daha da artabilir. Onunla ilgili yanlış bir karara varmadan önce daha mantıklı düşünmeli ve öyle hareket etmelisiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Hem iş hem de özel hayatınızda özgür ve sorumsuz olmaktan çok zevk alıyorsunuz. Fakat bu alışkanlığınıza bir an evvel son vermeli ve işleri yoluna sokmak için çaba harcamalısınız. Alacağınız bir haber, sizin farklı düşünceler içine girmenize neden olacak. Sevgilinizin sizi anlaması ilişkinizi güçlendiriyor. Onunla birlikte eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Bu hafta şans sizden yana.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Çeşitli kuruntulara kapılacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem sizi huzursuz bir yapı içine sokacak ve sıkıntılı günler geçireceksiniz. Biraz çevrenizin dışına çıkmalısınız. Başkaları ile samimi ve yakın ilişkiler içinde olursanız yaşamınızın yönünü değiştirebilirsiniz. Sizinle aynı burçtan olan karşı cinsle duygusal bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Aile içinden biriyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
İş yerinizde birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilir ve gereksiz tartışmalar içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi vereceğiniz kararlarda desteklemeye devam ediyor. Sevgilinizin ilgisi kaybettiğiniz keyfinizi yerine getirecek. Aranızdaki problemler çözüme kavuşuyor. Evinizle ilgili birkaç değişiklik yapacaksınız. Girdiğiniz bir ortamda yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Bu hafta birçok işle bir anda ilgilenmeniz gerekebilir. Ama tüm çalışmanızın ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Ağır tempolu çalışmanız sağlığınızı etkileyebilir, eğer kendinize dikkat etmezseniz sağlığınız bozulabilir. İş nedeniyle yurt dışı seyahatine çıkabilirsiniz. Bu gezi size çok iyi gelecek. Maddi konularda dikkatli olmaya bakın. Bütçenizde büyük bir açık vermeniz söz konusu olabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
İş çevrenizdeki birinden destek görecek, içinden çıkamadığınız işleri kolayca halledeceksiniz. Kariyerinizi destekleyici çalışmalar içerisine giriyorsunuz. Sevgilinizle birlikteliğiniz kuvvetlenecek. Aile içinde alınacak önemli bir karara siz de katılacaksınız. Duygusal bazı ikilemler yaşayabilirsiniz. Bu hafta enerjiniz yükseliyor. Bu durumdan çevreniz de etkilenecek.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Bu hafta geçmişte yapmış olduğunuz bir hata karşınıza çıkabilir. Bunu telafi etmek sizin elinizde. Girdiğiniz ortamlardaki ani değişiklikler sizi olumlu yönde etkileyebilir. Sevgilinizin beklenmedik iş gezileri, umursamaz davranışları canınızı sıkabilir. Aranızda ufak tefek tartışmalar olabilir. Yine de kıskançlığı abartmamaya çalışın. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Fiziksel ve psikolojik olarak yıpranabilirsiniz.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Daha önce çözemediğiniz sorunların bu hafta üstesinden geleceksiniz. Maddi konulardaki becerileriniz açığa çıkacak ve kendinizi başarılı hissedeceksiniz. Sevgilinizin sizinle ilgili kafasında birtakım soru işaretleri var. Ona kaybettiği güveni yeniden kazandırmalısınız. Sağlığınıza zarar veren alışkanlıklarınızdan ani bir karar vererek vazgeçeceksiniz. Yakın bir dostunuzun alacağı karar, sizi de çok sevindirecek.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Bazı konulardaki düşüncelerinizi değiştirmeniz zor olabilir. Dikkatinizi bir konuya odaklamalısınız. Bu hafta birtakım kuruntulara kapılıp kendinizi boş yere üzebilirsiniz. Bu sorunları çözerken akılcı davranmalısınız. Duygularınıza yenik düşmemeye çalışın. Kendinize gelmeniz uzun zaman almayacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. İlginç davetlerde hoş vakitler geçireceksiniz.


Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Astroloji Astroloji »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik