Menu

Doğanın kucağına yürüyün

Belgrad Ormanı
Belgrad Ormanı

Bu hafta sizin için hazırladığımız rotalar sayesinde kendinizi doğanın huzurlu kollarına bırakacak ve yürüyüş sporu denilen trekking yapmanın tadını çıkaracaksınız.

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Belgrad Ormanı
İstanbul’dan uzaklaşmadan trekking keyfini yaşamak isteyenler için keyifli bir alternatif olan Belgrad Ormanı, 5 bin 300 hektarlık alanıyla gününüzün büyük bir kısmını burada geçirmenizi sağlayabilir. Orman büyük bir alana yayılmasına rağmen şehir içinde olduğundan, trekking esnasında kaybolma endişesi yaşamadan yürüyüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Şehre yakın olması nedeniyle kolay bir ulaşım imkanı sağlayan parkur, asfalt yolu sayesinde hemen her yaştan insanın rahatça hareket etmesine imkan sağlıyor. Yorucu trekking yolculuğunuz sırasında susuzluk çekmenizi engellemek üzere kurulmuş yedi adet bent, doğa tutkunlarının hizmetine sunulmuş. Bu parkurun belki de tek olumsuz tarafı özellikle bahar ve yaz aylarında piknikçilerin akınına uğraması ve hafta sonları çok kalabalık olması. Göl etrafındaki ağaçlar arasında kısa mesafeli yürüyüşler yapmaktan keyif alıyorsanız, Belgrad Ormanı tüm canlılığıyla sizleri bekliyor.

12042-gezi-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik