Menu

Kenya’da safari

Kenya’da safari
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Hiçbir belgesel veya fotoğraf, sadece birkaç metre uzağınızdaki devasa Afrika filinin yarattığı saf heyecanı hissettiremez. Afrika’da macera ve sükuneti, muazzam nehirleri ve kıraç çölleri, nostalji ve yeniliği birlikte yaşarsınız... Bu kadar renkli ve bir o kadar da heyecan yüklü topraklarda bir safariye çıkmaya ne dersiniz?

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikle içinde bulunduğumuz aylar, binlerce antilobun Massai Nehri’ni aşabilmek için kuzey Serengeti’nin yamaçlarından geçtiği zamanlara denk geliyor. Bunun yanı sıra diğer vahşi hayvanları da yine bu aylarda görebilme şansınız oldukça yüksek. Size unutulmaz bir safari keyfi vaat eden Kenya, dünyanın en muhteşem yabani hayat parklarına, Hint Okyanusu sahili boyunca sıralanan mercan kayalıklarına, güneşin kaynattığı suyla ıslanan plajlara, unutulmaz dağlara ve yemyeşil ovalara ev sahipliği yapıyor. Tüm bu zenginliklere safari turlarını eklediğinizde, insanın başını döndüren bir coğrafyaya dalmış oluyorsunuz. Ülke topraklarının onda birinin ulusal parklar ve korunan alanlar olarak ayrıldığının altını çizmekte fayda var.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik