Menu

Bayram tatilcileri için rotalar

Abu Dabi, uçsuz bucaksız çöllerin nasıl böyle yeşil bir vahaya dönüştüğüne hayret edeceğiniz bir yer.
Abu Dabi, uçsuz bucaksız çöllerin nasıl böyle yeşil bir vahaya dönüştüğüne hayret edeceğiniz bir yer.

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pasaport, uçak bileti, rezervasyon sorunu derken yurt dışı turlarına çıkmak büyük bir dert olabiliyor. Tüm bu sorunları aşmak adına da erken rezervasyon yapmak büyük önem taşıyor. İşte şimdiden plan yapmanız için alternatifler...

ABU DABİ
Birleşik Arap Emirlikleri, tam anlamıyla petrolü bulduktan sonra kendini aşmış bir ülke. Buranın güzelliklerini görünce bir zamanlar çöl olduğunu ve bu ülkede aç susuz bedevilerin gezdiklerine inanmak gerçekten çok güç. Şu anda her şey yer değiştirmiş sanki; bedeviler yerini zengin iş adamlarına, develer yerini son model otomobillere, çöller ise akıl almaz bir şekilde yerini yemyeşil vadilere, lüks villalara, dünyanın ilk ve tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arap Oteli’ne bırakmış. Birleşik Arap Emirlikleri; Dubai, Abu Dhabi (Abu Dabi), Sharjah, Ajman, Umm Al Quwain, Ras Al Khaimah, Fujeirah olmak üzere yedi emirlikten oluşuyor. Ancak en gözde yerleri; ticari başkent Abu Dabi ve tabii ki dünyaca ünlü turistik başkent Dubai.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik