Menu

Hobicilikte kesici aletler için altın tavsiyeler

Evinizde veya hobi atölyenizde, ahşap ve metal işleriyle uğraşmak çok dinlendirici ve yaratıcı bir aktivite. Bu tür hobilere ilgi giderek artıyor ancak kullandığınız araç gereci doğru saklıyor ve bakımını yapabiliyor musunuz?

Devamını oku...

Pandemik yaz eğlenceleri rehberi

Yaz tatili yapamadan bir yaz mı geçireceğiz endişenizi çok iyi anlıyoruz. Tatil yöreleri ve oteller açılmış olsa da çok sınırlı kontenjanlarla ve zor şartlar altında tatil yapıldığını inkar etmek mümkün değil. Tatil yörelerindeki pandemi şartlarına ve kurallarına takılmadan biraz daha özgür bir tatil seçeneği arayanlar içinse farklı tavsiyelerimiz var.

Devamını oku...

Bu yaz mobilyaları yenilemenin tam zamanı

Yaz aylarında tadilat, mobilya yenileme gibi işlemler pek yapılmaz ama bu yıl durum farklı. Koca yıl içinde nefes alabildiğimiz, her işimizi tamamlamak için fırsat bulabileceğimiz en doğru zaman yazken, her şey yaz aylarına sıkışacak gibi görünüyor. Peki, bu dar zamanda, evlerimizde şık bir dekorasyon güncellemesi yapmak için dikkat etmemiz gereken kurallar nedir?

Devamını oku...

Bu yaz çöl sıcaklarına karşı klimalarla savaş açtık

2020 yazının çok çetin geçeceğini biz söylemiyoruz, meteoroloji uzmanları söylüyor. Beklentiler o kadar kötü ki, bu yıl aşırı sıcaklar nedeniyle dünya şehirlerinde günlük yaşamın değişebilmesi, insanların sıcak saatlerde dışarı çıkmamak üzere yeni alışkanlıklar geliştirebilecekleri bekleniyor. Peki biz bu korkunç sıcaklara karşı klimalarımızı hazırladık mı? İşte çöl sıcaklarında serin kalmak için önemli tavsiyelerimiz.

Devamını oku...

Evde fitness için 5 altın kural

Uzun süre eve kapalı kalmak zorunda kalan 3,5 milyar insan için evde spor yapabilmenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Spor salonlarının hijyen endişesiyle kapalı kaldığı aylar boyunca anladık ki, evde çalışmak gibi, evde spor yapmak da mümkünmüş. Evimizde, pratik araçlarla, etkili şekilde spor yapabilmek içinse dikkat etmemiz gereken bazı kurallar var. İşte, evde başarılı bir fitness süreci için bilmeniz gerekenler.

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik