Menu

Saç uzatma yöntemleri

Ünlü oyuncu ve Aromaterapist Ayşe tolga Saç uzatma yöntemleri hakkında bilgi verdi.
Yaş ilerledikçe saçların uzama hızı yavaşlar. Sağlıklı, gür ve hızlı uzayan saçlara sahip olmak herkesin hayalidir.

Devamını oku...

İstanbul Tasarım Bienali kapsamında Zorlu PSM'de düzenlediğimiz DESIGN DAY İSTANBUL etkinliğimize bekliyoruz!

Zest Istanbul çatısı altında konusuyla ilgili belli bir çizgiye gelmiş markalarla bir araya gelip farklı temalarda sofistike ve stratejik alışveriş platformları yaratıyor. Belli temalarla oluşturduğu seçkin alışveriş platformları büyük ilgi uyandıran Zest Istanbul kurucuları Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan, 2016 Tasarım Bienali kapsamında yeni bir etkinliğe imza atıyorlar.

Devamını oku...

Hamilelik Haftası Nasıl Hesaplanır?

Hamilelik süreci 40 haftadan meydana gelir .Hamilelik hesaplaması ay olarak değil haftalık olarak öğrenilir. Başka bir deyişle hamilelik, haftalara ayrılarak hesaplanan bir süreçtir. Doğum olayı genellikle 38 ve 40 haftalar arasında gerçekleşmektedir. Erken doğum durumu ile nadiren karşılaşılmaktadır. Kadınlar genellikle adet kanaması geciktiği takdirde hamilelikten şüphelenir ve gebelik testi yaptırarak hamileliğin gerçekleşip gerçekleşmediği konusuna fikir edinilir.

Devamını oku...

Gebelikte Ultrason Neden Yapılır?

Ultrason ya da ultrasonografi modern tıbbın vazgeçemediği görüntüleme yöntemlerinden birisidir. Gebelik takibini en net şekilde yapabilmek adına teknolojinin olanaklarından olan ultrasondan yararlanmak çok önemlidir. Ultrason ile birlikte bebeğin gelişimi çok daha net bir şekilde anlaşabileceği gibi bunun beraberinde fiziksel nitelikleri de görülebileceği için daha hızlı bir müdahale gerektirmektedir. Ultrason, insan vücudu için zararlı olarak bilinen X ışınlarını barındırmaz. Radyasyon bulundurmayan bir cihazdır.

Devamını oku...

Hamilelikte Adet Görülür mü?

Hamilelik süresince bazı anne adaylarında kanamalar görülebilir. Anne adayı bu kanamaları doğal adet kanaması olarak düşünebilir. Bu kanama; adet kanaması değil üstüne adet görmek olarak durumudur. Zira hamile kalmış bir anne adayında HCG hormonu üretilmeye başlanır ve adet kanamaları sonlanır. Üstüne görmek olarak adlandırılan kanamaların birden farklı sebebi bulunmaktadır.

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik