Menu

Bu yaz mobilyaları yenilemenin tam zamanı

Yaz aylarında tadilat, mobilya yenileme gibi işlemler pek yapılmaz ama bu yıl durum farklı. Koca yıl içinde nefes alabildiğimiz, her işimizi tamamlamak için fırsat bulabileceğimiz en doğru zaman yazken, her şey yaz aylarına sıkışacak gibi görünüyor. Peki, bu dar zamanda, evlerimizde şık bir dekorasyon güncellemesi yapmak için dikkat etmemiz gereken kurallar nedir?

Devamını oku...

Bu yaz çöl sıcaklarına karşı klimalarla savaş açtık

2020 yazının çok çetin geçeceğini biz söylemiyoruz, meteoroloji uzmanları söylüyor. Beklentiler o kadar kötü ki, bu yıl aşırı sıcaklar nedeniyle dünya şehirlerinde günlük yaşamın değişebilmesi, insanların sıcak saatlerde dışarı çıkmamak üzere yeni alışkanlıklar geliştirebilecekleri bekleniyor. Peki biz bu korkunç sıcaklara karşı klimalarımızı hazırladık mı? İşte çöl sıcaklarında serin kalmak için önemli tavsiyelerimiz.

Devamını oku...

Evde fitness için 5 altın kural

Uzun süre eve kapalı kalmak zorunda kalan 3,5 milyar insan için evde spor yapabilmenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Spor salonlarının hijyen endişesiyle kapalı kaldığı aylar boyunca anladık ki, evde çalışmak gibi, evde spor yapmak da mümkünmüş. Evimizde, pratik araçlarla, etkili şekilde spor yapabilmek içinse dikkat etmemiz gereken bazı kurallar var. İşte, evde başarılı bir fitness süreci için bilmeniz gerekenler.

Devamını oku...

Sağlık için yürüyelim

Yürümek, vücudun en büyük kas kütlesine sahip olan bacaklarımızı çalıştırmanın en kolay ve sağlıklı yolu. Üstelik, vücudun bu en büyük kas kütlesini çalıştırmak için yaktığımız enerji de obeziteye ve kalp damar sorunlarına karşı önemli bir koruma sağlıyor, fit ve sağlıklı bir yaşam sürebilmenin kapılarını açıyor.

Devamını oku...

Yeni yıl hediyeleri için geri sayım başladı

Yılbaşı heyecanı başladı ve her yılbaşı döneminin olmazsa olmazı, yeni yıl hediyeleri seçmek için de iki ayağımız bir pabuca girmek üzere. Yılbaşı gecesinden önce, hediyelerimizi almalı, paketlemeli, kartlarını yazmalı ve sevdiklerimize vermeye hazır hale getirmeliyiz. Bu sözümüzü aklınızda tutun. Zor olan hediyeyi almak değil, hediyeyi seçmektir. O yüzden bir an önce hediyelerinizi seçmeye başlamanız en doğru hareket olacaktır.

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik