Logo
Bu sayfayı yazdır

Ünlüler Kanyon'da

Ünlüler Kanyon'da

Aslı-Sarı-Ozan20130726-1

 

Aslı Sarı Ozan

Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Aslı Sarı Ozan geçtiğimiz günlerde Kanyon’da objektiflerimize takılan simalar arasındaydı. Oğlu ile Kitchenette’te öğlen yemeği yiyen Aslı Hanım ve oğluna bir fotoğrafçı dostu da eşlik etti.


Bergüzar---Ali---Halit-Ergenç20130726-2

Bergüzar - Ali - Halit Ergenç
Oynadıkları dizilerin sezon finali yapması ile birlikte tatil için İzmir'i tercih eden Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti hafta içi tatillerini sonlandırarak İstanbul’a ayakbastı. Geçtiğimiz günlerde oğulları Ali ile Kanyon’da objektiflerimize takılan ikili Sushi Co’da öğlen yemeklerini yedikten sonra oğulları Ali ile Kanyon’da uzun bir süre dolaştı.Osman-Çarmıklı---Selin---Kayra-Kozak---Zeynep-Çarmıklı20130726-3
Osman Çarmıklı - Selin - Kayra Kozak - Zeynep Çarmıklı
Çarmıklı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çarmıklı geçtiğimiz günlerde akşam yemeği için eşi Zeynep Hanım, kızı Selin Hanım ve torunu Kayra ile Kanyon’u tercih eden isimler arasındaydı. Obika’da yemeklerini yiyen Çarmıklı ailesi torunları Kayra’ya oldukça ilgi gösterdi.
İvana---Ateş-Sert20130726-4
İvana - Ateş Sert
Moda ikonu İvana Sert geçtiğimiz günlerde oğlu Ateş ile Kanyon'da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı. Güneşli havanın tadını oğlu Ateş ile Kanyon’da vakit geçirerek değerlendiren İvana Hanım gittikçe büyüyen oğlu Ateş’i yanında tutmakta oldukça zorlandı.
Çınar---Caner---Asena-Erkin20130726-5
Çınar - Caner - Asena Erkin
Fenerbahçe’nin ve milli takımın başarılı oyuncusu Caner Erkin geçtiğimiz günlerde oğlu Çınar ve eşi Asena ile alışveriş için geldikleri Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Asena Hanım’ın her zaman olduğu gibi değişik giyim tarzı görenlerin ilgisini çekti.
Saadet-isil-Aksoy----Pamir-Kiraner20130726-6
Saadet Işıl Aksoy - Pamir Kıraner
Genç oyuncu Saadet Işıl Aksoy geçtiğimiz günlerde 2 yıldır birliktelik sürdürdüğü sevgilisi Pamir Kıraner ile Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Güzel havanın tadını çıkaran ikili önce uzun bir süre mağazaları dolaştıktan sonra Sosa’da yemek yedile ve sinemaya girdiler.
İpek-Lal-Onur-Özkan20130726-7
İpek - Lal - Onur Özkan
Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ın kızı İpek Özilhan Özkan ve armatör iş adamı eşi Onur Özkan, kızları Lal ile akşam yürüyüşü için geldikleri Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Yeni yürümeye başlayan kızları Lal ile bol bol gezintiye çıkan çift, daha sonra Gina’da akşam yemeklerini yiyip dairelerine geri döndü.
Osmantan-Erkır20130726-8
Osmantan Erkır
Genç yapımcı Osmantan Erkır geçtiğimiz günlerde The House Cafe’de anne ve babasıyla yemek yerken objektiflerimize takıldı. Bir yandan yemek yerken bir yandan da telefonuyla meşgul olan Osmantan Erkır daha sonra Kanyon’dan ayrıldı.


Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.