Menu

Ege’de hayat güzel

Ege’de hayat güzel
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

 

Haber ve fotoğraflar: Suat EKİZ

Baş başa bir gün

‘20 Dakika’ adlı dizisinin final yapmasından sonra eşi Onur Saylak, ikiz kızları Maya ve Toprak ile birlikte Bodrum’da tatil yapmaya başlayan Tuba Büyüküstün, sonunda bikinili görüntü verdi. Anne-babasının Gölköy’deki evine yerleşen güzel oyuncu, bikinili görüntülenmemek için her yıl denize girdiği Gölköy plajından uzak duruyordu. Bodrum merkezdeki bir otelin havuzunda objektifimize yakalanan çift, etraftaki bakışlara aldırış etmeden havuzun içinde uzun süre öpüştü. Daha sonra şezlonglara geçen çift, tablet bilgisayarla bir süre internette dolaştı. Yaklaşık üç saat şezlonglarından kalkmayan ikili, akşam saatlerine yakın otelin havuzundan ayrılarak, Büyüküstün’ün anne ve babasının Gölköy’deki evinin yolunu tuttu. 

tubab210813-1

Türkbükü sularını seyre daldılar

Densa Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, tatilini büyük oğlu Hacı Sabancı ile birlikte Bodrum’daki teknelerinde sürdürüyor. Eşi Arzu Sabancı, işi ve bir arkadaşının daveti için İstanbul’da kalırken, Ömer Sabancı da Türkbükü açıklarındaki yatlarındaydı. Manzaranın tadını çıkaran baba-oğul uzun süre sohbet etti.
haci210813

Kitap kurdu

Müzisyen ve oyuncu Halil Sezai, objektiflerimize Bodrum’dan yansıyan isimler arasındaydı. Gölgedeki bir şezlongda dinlenmeyi tercih eden Sezai, gün boyunca yerinden kalkmadı. Halil Sezai, uzun süre kitap okudu. Komşu komşunun külüne muhtaç
Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, teknelerinde misafir ağırlarken sigaraları bitince hemen yandaki tekneden takviye aldı. Zodyak botla komşudan ödünç paket alan çift, komşularına uzun uzun teşekkür etti.
halil210813


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik