Menu

Göcek’te tekne keyfi

Göcek’te tekne keyfi

Şarkıcı Sinan Akçıl ile uzun süredir birliktelik yaşayan Ebru Şallı, sevgilisi ve minik oğlu Pars eşliğinde tatile çıktı. Geçen hafta Göcek’ten yola çıkarak Fethiye açıklarına demirledikleri teknelerinde görüntülenen aşıkların keyfine diyecek yoktu.

ebrusalli20140718-2

Ebru Şallı sevgilisini elleriyle besleyerek güneş kremi sürdü. Teknede çok neşeli olduğu görülen Ebru Şallı yerinde duramıyordu. Şallı, teknede pilates yaptı, oğluyla oyunlar oynadı ve sevgilisiyle güvertede güneşlendi. Şallı Pars’la ilgilenirken Sinan Akçıl ise eline aldığı dürbünle koyları izledi.

ebrusalli20140718-3

Pars ağladı, babası konuştu

Sinan Akçıl, şakalaşmak isterken minik Pars’ı korkuttu. Akçıl’ın kendisini suya atacağını sanan Pars çığlık çığlığa ağladı. Pars’ın çığlıklarına karşı babası Harun Tan’ın nasıl tepki vereceği merak konusu oldu. Tan, Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ben yaklaşık bir yıldır bu konuyla ilgili konuşmuyorum, bundan sonra da konuşmayı düşünmüyorum. Bu tür haberler çıkabilir. Ama insanlar ben gazeteyi açtığımda çocuklarımın ağlamasını ve o fotoğrafları görüp şoka mı giriyorum diye soruyor. Böyle bir şey olmuyor, bizler çocuk değiliz. Her gün Ebru ile çocuklarla görüşüyorum. Ben sanki çocuklarımı yalnız gazetede görüyorum. Benim aramadığım dakika ve gün yok. Biz sürekli görüşüyoruz. Ama kesinlikle bu tür konularda da görüşmek konuşmak istemiyorum. Beni bu tür konular için de kimse aramasın.”

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik