Menu

En iyiler yeni sezona hazır

En iyiler yeni sezona hazır

Kanal D yeni programlar, diziler ve maceralarla 2014-2015 yeni yayın dönemine damgasını vurmaya hazırlanıyor. Kanal D’nin her yıl olduğu gibi, bu yıl da yeni sezon öncesinde izleyiciler tarafından merakla beklenen yeni sezon tanıtım filmi 25 Ağustos akşamı yayınlandı. Film, yayınlandığı andan itibaren çok konuşuldu ve sosyal medyada büyük ilgiyle karşılandı. İşte sizi bu sezonda Kanal D ekranlarına kilitleyecek yeni projelere birkaç örnek...

Nuriye KIRMA

Çekimlerde 110 kişi görev aldı

Kreatif fikri TBWA reklam ajansına ait olan, D Prodüksiyon’un yapımcılığını gerçekleştirdiği Kanal D sezon tanıtım filmin setinde 110 kişilik bir ekip görev aldı. Filmin yönetmenliğini ise birçok başarılı reklam filminde ve klipte imzası bulunan ünlü yönetmen Murad Küçük yaptı. Deniz Marşan ve Başak Dizer’in styling’lerini yaptıkları tanıtım filminin sahne çekimleri de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti ve beş günde tamamlandı. Halk sahneleri için Güneydoğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve İstanbul’da altı gün boyunca çekimler yapıldı.

Şeref-Meselesi--Yeni-Dizi

ŞEREF MESELESİ

Yeni sezonun en iddialı projelerinden ‘Şeref Meselesi’ ekibi tanıtım filmine enerjileriyle renk kattı. Kerem Bürsin, Şükran Ovalı, Yasemin Allen, Şükrü Özyıldız ve Burcu Biricik’ten oluşan genç ekip, kostümlerini giyip sahneye çıktıklarında, şıklıkları ve enerjileriyle herkesi büyülediler. ‘Şeref Meselesi’ sezonun en çok konuşulan işlerinden biri olacağının sinyallerini de daha şimdiden vermiş oldu.

bana-artik-hiran-de
BANA ARTIK HİCRAN DE

Yayınlanan ilk fragmanıyla büyük ses getiren ve eylül ayında başlayacak olan ‘Bana Artık Hicran De’ dizisinin başrollerinde Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy ve Şebnem Hassanioughi var. Çekimlerde eğlenceli görüntüler sergileyen ekipten Aslı Enver ve Şebnem Hassinaioughi güzellikleriyle göz kamaştırdı.

Yalan-Dünya

YALAN DÜNYA

‘Yalan Dünya’ bu sezon da izleyiciyi güldürmeye geliyor. Çekimlerde ekip, enerjileriyle set ekibinin neşesini ikiye katladı. Gülse Birsel, Sarp Apak, Okan Çabalar, İrem Sak, Hasibe Eren ve Derya Karadaş kostüm ve makyaj hazırlıklarından itibaren sergiledikleri eğlenceli tavırları ve set aralarındaki şakalaşmalarıyla, ‘Yalan Dünya’nın bu yıl da çok eğlenceli bölümlerle ekrana geleceğinin sinyallerini verdiler. Ekip, çekimler başladığı andan itibaren öylesine güzel ve keyifli görüntüler sergilediler ki, yapılan işte eğlenmenin bir ekibe başarıyı nasıl getirdiğini bir kez daha ispatlamış oldular.

gullerin-savasi
GÜLLERİN SAVAŞI

Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder’den oluşan ‘Güllerin Savaşı’ ekibi sahnede kendi yarattıkları koreografilerini sergilediler. Üçlü, eğlenceli ve keyifli koreografileriyle reji ekibine de tebessüm ettirdiler.

benim-adım-gultepe
BENİM ADIM GÜLTEPE

Çekimlerde ikinci günün son performansını, proje başladığından beri kendinden çok söz ettiren ‘Benim Adım Gültepe’ ekibi sergiledi. Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Burak Dakak, Efe Akercan ve Tolga Sarıtaş, kalabalık bir grup olmalarına rağmen sahnede gösterdikleri uyumla, ne kadar başarılı bir projeye imza atacaklarını da gösterdiler. Ayça Bingöl ve Mete Horozoğlu’nun sahnedeki iddialı dansları ise, ikilinin uzun yıllardır birlikte çalışmalarını nasıl büyük bir avantaja çevirdiklerini ispatlar nitelikteydi.

bu-son-olsun

BU SON OLSUN

Yeni sezonda ekrana gelecek ‘Bu Son Olsun’ dizisinin, Nur Fettahoğlu, Engin Öztürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Ceyda Tepeliler ve Burak Yamantürk’ten oluşan kalabalık bir oyuncu kadrosu var. Ekip, sahnedeki pırıltılarıyla göz kamaştırırken, performanslarıyla da yönetmenden ve rejiden tam not aldılar.

ulan-istanbul

ULAN İSTANBUL

Yazın en çok izlenen dizilerinden ‘Ulan İstanbul’un oyuncularının çekimlerde müthiş gösterileri var. Daha sete geldikleri ilk andan itibaren, tüm ekibin enerjisini yükselten Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Salih Bademci, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu ve Sevtap Özaltun hazırlık sahnelerinin çekimlerinde yarattıkları doğal mizansenle öyle güzel görüntüler ortaya çıkardılar ki, tüm reji ekibi kendilerini bir anda, onlara eşlik ederken buldu. Sahneye çıktıklarında sergiledikleri muzur ve eğlenceli koreografilerini izleyen herkes de, bu ekibin başarılarının tesadüf olmadığında hem fikir oldu.

kucukaga

KÜÇÜK AĞA

Geçen sezona damgasını vuran ‘Küçük Ağa’ ekibinden Emir Berke Zincidi, sempatik tavırlarıyla ve setteki koşuşturmalarıyla yine tüm set ekibinin gözdesi oldu. Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi gerek set aralarındaki diyalogları, gerekse sahnedeki uyumlarıyla herkeste, “Onlar gerçekten bir aile olmuşlar” hissini uyandırmayı başardı.

beyaz

BEYAZ SHOW

Yılların usta programcısı, eğlenceli tavırları ve esprileriyle set ekibini kahkahalara boğarken, performansıyla da tecrübesini sahneye yansıttı. Filmin finalinde Kanal D’nin ekran yüzleri, Beyazıt Öztürk’ün kamerasına, son dönemde tüm dünyada bir akım haline gelen selfie pozu verdi.

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik