Menu

Tacizciler iş başında

Pınar Altuğ
Pınar Altuğ
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Geçtiğimiz hafta Pınar Altuğ’un, ondan birkaç gün önce de Emina Sandal’ın başına gelen taciz olaylarından yola çıkınca, bakın hangi ünlüleri hatırladık.

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Pınar Altuğ
‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin başarılı oyuncusu Pınar Altuğ, geçtiğimiz hafta bir hayranının tacizine uğradı. Üç gün boyunca twitter üzerinden kendisine evlilik teklifinde bulunan takipçisine öfkelenen Altuğ, twitter sayfasına şunları yazdı: “Bana ‘Evlenelim mi?’ diye üç gündür mesajlar yazan arkadaş... Bir de üzerine sürekli ‘Cevap verir misin?’ mesajları atıyorsun, ben sana ne diyeyim? Belli aralıklarla hep aynı mesaj düşüyor sayfama. Bu nasıl bir kafadır anlamadım ben.” Tacizcinin twitter hesabını paylaşan Pınar Altuğ daha sonra şu notu düştü: “Arkadaşın derdi anlaşıldı, konuşulmak! Demek ki verilecek en güzel cevap kendisini yok saymak, lütfen yardımcı olun da şuursuz amacına ulaşmasın.” Bu arada Pınar Altuğ’a destek vermek amacıyla tacizcinin sayfasına girenler şu satırlarla karşılaştılar: “Nasıl da konuşuldum ve istediğime ulaştım, helal olsun bana. Türkiye beni konuşuyor.”


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik