Menu

Benim cennetim

Benim cennetim
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Özellikle Twitter’da hesabı olan ünlüler, bu sosyal paylaşım ağında açtıkları başlıklarla duygularını dile getiriyor, çok çeşitli paylaşımlarda bulunuyor. Son olarak Si nan Akçıl’ın açtığı ‘benim için cennet’ başlığına yorum yapan ünlüler bakın ‘cennet’lerini nasıl tarif etmiş.

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sinan Akçıl @sinanakcil
Uzun bir süre müziğin mutfağında kalan Sinan Akçıl, sonunda sahneye çıkmaya karar verdi ve bunun karşılığını da fazlasıyla aldı. Müzik piyasasının en popüler sanatçılarıyla çalışan ve onlar için şarkılar yazan Akçıl, aynı zamanda Twitter’ı da yoğun olarak kullanıyor. Başarılı sanatçı, haberimizin çıkış noktası olan başlığı hayranlarıyla yaptığı paylaşım sonucu açmış.

“Evet :)) Sizinle bana her yer cennet. #benimicincennet sizin yanınız, sevginiz... Herkes kendi için cennet neresi ya da kim, onu yazsın mı? :)”

“Tag’ımız... #benimicincennet”

“#benimicincennet anneannemin hala nefes alıyor olmasıdır... Onsuz cehenneme döner hayat.”

“#benimicincennet SİZSİNİZ, sizin olduğunuz her yer...”

12092-haber3-1


Deniz Seki @denizsekicom
Geride bıraktığımız hafta erkek kardeşi Serkan Seki’nin düğününü yapan Deniz Seki, bir yandan özel hayatında yaşadığı çalkantıları ve sıkıntılı günleri geride bırakmak için çabalıyor. Seki, tüm bu sıkıntıların ötesinde sanatçı arkadaşı Sinan Akçıl’ın açtığı ‘benim için cennet’ başlığına şu yorumu yapmış:

“#benimicincennet ARTIK KAN DÖKÜLMEDEN HUZUR İÇİNDE YAŞAYACAĞIM ŞU GÜZELİM TOPRAKLAR...”

12092-haber3-2


Hande Yener @handeyener
Farklı müzik tarzı, çılgın giysileri ve sahne performansıyla kısa sürede bir marka haline gelen Hande Yener, bir dönem aşk yaşadığı sevgilisi Sinan Akçıl’ın açtığı konu başlığına, şu yorumu yapmış:

“Evim, yurdum ve sevdiklerimin yanı #benimicincennet”

12092-haber3-3


Demet Akalın Kurt @DemetAkalin
Çiçeği burnunda gelin Demet Akalın Kurt, fırsat bulduğu her an eşiyle birlikte olmaya çalışıyor. Özellikle Twitter’ın en faal yüzlerinden olan Akalın, hiç şüphesiz bu başlığı da yorumsuz bırakmamış.

“#benimicincennet sevgilimin yanımda olduğu her yer...”

12092-haber3-4


Erkan Petekkaya @_ErkanPetekkaya
Yeni dizisi ‘Dila Hanım’ için gün sayan başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, bu başlığa yorum yapan isimler arasında yer alıyor. Çekimleri Adana’da süren dizisi için yoğun bir tempoda çalışan başarılı oyuncunun cennet tanımında çocuğu özel bir yerde duruyor.

“#benimicimcennet oğlumun yüzüne baktığım her saniye”

12092-haber3-5


Burcu Güneş @BurcuGnes
Etkileyici sesi ve düzgün fiziğiyle Türk pop müziğinde haklı bir başarı elde eden Burcu Güneş, kendi cennetini hayranlarıyla buluştuğu anlar olarak tanımlamış.

“#benimicincennet konserlerimde sizlerle buluştuğum ve sevgi, birlik, bütünlük içerisinde hepimizdeki o muhteşem ışığın yansıdığı an’lar… :)”

12092-haber3-6


Yılmaz Morgül @YLMZMRGL
Türk sanat müziği konusunda Türkiye’nin önde gelen seslerinden olmasına rağmen döktüğü gözyaşları ve aşırı bronz teniyle zaman zaman ti’ye alınmaktan kurtulamayan Morgül, sanatçı dostunun açtığı başlıkta cenneti, şu sözlerle tanımlamış:

“#Benimicincennet ANNEMDİR. AÇIK VE NET”

12092-haber3-7


Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Yazın en güzelleri Müzik ve moda şov »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik