Menu

Kariyere ilişki molası

Demet Kutluay
Demet Kutluay
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Fotoğraflar: Hüseyin Hafız, Selçuk Şamiloğlu, Selin Saral, Cihan Alpgiray, DB Arşiv, Hürriyet Arşiv

Demet Kutluay
Demet Kutluay, 1995 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Kazandığı derece kendisine renkli dünyanın kapılarını açmakta gecikmedi, 1997 yılında ‘Böyle mi Olacaktı’ ve ‘Bir Demet Tiyatro’ adlı yapımlarda kendisini gösterdi. ‘Kahpe Bizans’ ve ‘Asansör’ gibi filmlerde kendisine yer bulan Kutluay, 2005 yılında hayatının aşkı, milli basketbolcu İbrahim Kutluay’la evlendi ve kariyerine esaslı bir mola verdi. Eşinin işi sebebiyle bir süre Yunanistan’a bile yerleşen Kutluay, kısa süre önce ailece rol aldıkları bir reklam filminde boy gösterdi.

13032-haber1-1


Ayşe Tolga
Perran Kutman’ın usta oyunculuğuyla büyük bir kitleye sevdirdiği ‘Şehnaz Tango’ dizisinin Nurşen’i Ayşe Tolga, kariyerinin zirvesi denilebilecek bir noktadayken, yaklaşık 11 yıl önce oyunculuğu bıraktı. Bu kararı açıklarken, oyunculuğun çok zaman aldığını, bir projede yer almak için kulisler yapılması gerektiğini anlatan Ayşe Tolga, 2007 yılında Aisha adını taşıyan bir kozmetik firması kurdu. Eşi Marsel Eskinazi’yle uzun yıllardır çok mutlu bir evlilik yaşayan Tolga, dört yıl önce de anne oldu. Kızına Can Yael adını koyan Tolga, sadece çok beğendiği sinema filmlerinde rol alıyor.

13032-haber1-2


Zeynep Tokuş
Star TV’nin 1998 yılındaki güzellik yarışmasında birinci olan Zeynep Tokuş, dönemin en iyi kariyer tercihi olan oyunculuğa yöneldi ve ‘Deli Yürek’ dizisiyle renkli dünyaya adım attı. Dizi çok iyi giderken, Tokuş ani bir kararla yapımcı Bülent Helvacıoğlu’yla hayatını birleştirdi ve oyunculuğa ara verdi. Evliliği yürütemeyen güzel manken dönüşünü ‘Çocuklar Duymasın’daki Meltem karakteriyle yapmak istediyse de, Pınar Altuğ kadar beğenilmeyince bu hedefini tutturamadı. Daha sonra jinekolog Alp Nuhoğlu’yla evlenen Tokuş, renkli sektörden bir kez daha ayrıldı. 2007 yılında ‘Buzda Dans’ yarışmasıyla ekranlara geri dönen Tokuş’a bu yarışma şans getirmek yerine evliliğinin sonlanmasına yol açtı. İki çocuk annesi Tokuş, eşinden ayrıldıktan sonra Bebek’te bir butik açtı.

13032-haber1-3


Seçkin Piriler
Sunucu, şarkıcı ve oyuncu kimliklerini bir arada barındıran Seçkin Piriler, kariyerine ilişki molası verenler arasında. 1998 yılında katıldığı ‘Elite Model Look’ yarışmasında ikinci seçilen ve hemen ardından bir ajansta mankenlik ve modellik yapan Piriler, ‘Hababam Sınıfı Üç Buçuk’, ‘Hababam Sınıfı Askerde’ ve ‘Çılgın Dershane’ gibi Türk filmlerinde boy gösterdi. Bir ara kariyerini müzik kulvarında sürdürme kararı alan Piriler, 2003 yılında ‘Kırmızı Pabuçlar’ adlı bir de albüm çıkardı. Güzel mankenin ikinci albümünü çıkarması beklenirken, o müzik dünyasının önemli gruplarından olan Duman’ın solisti Kaan Tangöze’yle dünya evine girerek herkesi şaşırttı. 2010 yılında evlenen Piriler’in, Hakan adında bir oğlu var.

13032-haber1-4


Pelin Körmükçü
Yaklaşık altı yıllık bir aradan sonra Tolga Çevik’in ‘Sen Kimsin’ adlı filmiyle suskunluğuna ara veren Pelin Körmükçü, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra kariyerine mola vermişti. ‘İnce İnce Yasemince’, ‘Bir Demet Tiyatro’ ve ‘Tatlı Kaçıklar’ dizileriyle adeta ekranlarda büyüyen Körmükçü, Rafi Moreno’yla büyük bir aşk yaşamış ve yaklaşık beş yıl önce de anne olmuştu. Kızı Selin’i büyürken izlemek ve anneliğin tadını doyasıya çıkarmak için kariyerine ara veren Körmükçü, başta söz ettiğimiz filmle oyunculuğa geri dönmüş olsa da, verilen aradan sonra eski günlerine döner mi orası şimdilik belli değil.

13032-haber1-5


Sinem Kobal
Geride bıraktığımız yılın son haftalarında yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden Arda Turan’la nişanlanan güzel oyuncu Sinem Kobal, en son ‘Romantik Komedi 2’ filminin galasında karşımıza çıktı. Galaya hayli seksi bir kıyafetle katılan ve filmde Engin Altan Düzyatan’la iddialı sahnelerde rol alan Kobal, iddialara göre Arda Turan’dan bu yüzden uyarı almış. Haberler ne kadar doğrudur bilinmez ama güzel oyuncunun İstanbul’a okumak için gelen ve aynı evde yaşayan üç kız arkadaşın öğrenim hayatlarını bırakıp zengin koca avına çıkmasını konu alan dizisinin iptal edilmesi, Kobal’ın kariyerine ilişki molası verdiğini gösteriyor.

13032-haber1-6


Arzum Onan
90’lı yılların başında modelliğe başlayan ve nisan 1993’te katıldığı ‘Miss Turkey’ yarışmasında birinci seçildikten sonra şansı açılan Arzum Onan, güzelliğiyle ve yeteneğiyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya devam ederken 1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Onan, kariyer temposunu düşürdü. Evlendikten sonra daha seçici olan ve sadece birkaç projede görünen güzel oyuncu, son olarak eşiyle birlikte oynadığı bir filmle hayranlarının karşısına çıkmıştı.

13032-haber1-7


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik