Menu

Al Tweet’ten haberi

Ayşegül Aldinç
Ayşegül Aldinç
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Fotoğraflar: Hafta Sonu Arşiv, Hürriyet Arşiv

Tuba Ünsal tuba ünsal @tubaunsal
HASTANE TWEET’LERİ
Geçtiğimiz haftalarda, kızı Sare’nin mide kanaması geçiren bakıcısını Okmeydanı Devlet Hastanesi’ne götüren Tuba Ünsal, hastanede gördüğü manzara karşısında üzüldü ve cep telefonuyla bu kötü manzarayı fotoğraflayıp takipçileriyle paylaştı. Ünsal bu çabalarının karşılığını Sağlık Bakanlığı’nın Twitter adresinden gelen “@tubaunsal Merhaba, yayınlamış olduğunuz fotoğrafları ekip arkadaşlarımıza ilettik. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz” tweet’iyle aldı. İşte Tuba Ünsal’ın ses getiren tweet’leri...
“Bu gece Okmeydanı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ndeki doktorlara ve iş yapış şekillerine, adanmışlıklarına hayran kaldım...”
“Hastaların suratı görünüyor olmasa, bir sürü trajik fotoğraf var... Allah sabır versin hem doktorlara hem hastalara...”
“Fotoğrafları paylaştığım andan beri ‘özele git o zaman’ yorumları çok sert. Kabullenmişiz yani durumu. Paran yoksa bu duruma eyvallah mı ediyoruz?”
“Artık acil durumda olan, parası olmayan vatandaş da özel hastaneye gidebilecek. Şimdi Amerikan Hastanesi’yle konuştum.”
“Yani acil durumunuz olduğunda ‘cebimde para yok devlet hastanesine mecburen’ durumu yok artık. Paşa paşa özeller tedavi etmek zorunda!”

13041-haber5-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik