Menu

Nilüfer'le rengarenk konser!

Nilüfer'le rengarenk konser!

Turkcell Yıldızlı Geceler’in 19 Eylül Perşembe akşamı yıldızı Nilüfer’di. BKM organizasyonuyla devam eden konserler dizisinde İstanbullularla buluşan Nilüfer, 32 kişilik dev orkestrası ile nostalji dolu parçalarını seslendirmenin yanı sıra dans ekibiyle birlikte yaptığı dans şovlarıyla da hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

nilufer20130020-2

Geçmişten günümüze görüntülerinin ardından Arzu Kaprol imzalı beyaz elbisesiyle sahneye çıkan Nilüfer, “Her Yerde Kar Var” parçasıyla seyircisini daha ilk şarkıdan büyüledi. “İntizar”, “Kavak Yelleri”, “Haram Geceler” gibi hiç eskimeyen şarkıları ile konserini sürdüren Nilüfer’in, Orhan Gencebay’dan “Dertler Benim Olsun” parçasını yorumladığı sırada Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda alkışlar durmak bilmedi. Orhan Gencebay için “Ne güzel şarkılar yazmış, ne güzel besteler yapmış Orhan Gencebay!” diyen güçlü yorumcu, “Böyle Ayrılık Olmaz”, “Yolcu Yolunda”, “Başıma Gelenler”, “Hoşuna Gider mi?”, “İspanyol Meyhanesi” gibi sevilen şarkılarıyla konserine devam etti. Sıra “Erkekler Ağlamaz” parçasına geldiğinde sanatçı, şarkıya yıllar sonra yeni bir kimlik kazandırdığı için Şebnem Ferah’a teşekkür etti.

NİLÜFER’DEN YENİ ALBÜM MÜJDESİ!

nilufer20130920-3

Nilüfer, birer yıl arayla çıkardığı düet albümlerin ardından yepyeni parçalarla yeni albüm çalışmalarının başladığı müjdesini de sahnede verdi. Konserin bir bölümünde kendisine mail atarak kız arkadaşına olan sevgisini sahneden dile getirmesini isteyen dinleyicisini sahneye davet etti. Genç çiftin şaşkınlığı ile de çok eğlendi. Konserden hemen önce çılgın bir saç modeli deneyen vokalisti Onur ve saçı yapan kuaförü Erkan’ı da yanına çağırıp denedikleri model ile uzun süre şakalaştı.8 şarkıda Nilüfer’e eşlik eden dansçıları da hem koreografileri hem de kostümleri ile beğeni topladı.“Yaşamak Ne Güzel Şey” parçasıyla konserini sonlandıran sanatçı, seyircisinin yoğun ısrarı üzerine yeniden sahneye çıkarak “Selam Söyle” ve “Yaşamak Ne Güzel Şey” şarkılarıyla bis yaptı.Hayranlarının karşısına 4 farklı elbise ile çıkan Nilüfer, ikinci yarıda giydiği Alberta Ferretti imzalı elbisesiyle Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde bir yıldız gibi parladı. Nilüfer’i dinlemeye gelenler arasında Ziynet Sali, Erkan Özerman, Onur Baştürk, Asya, Nino Varon gibi isimler vardı.Turkcell Yıldızlı Geceler, 20 Eylül Cuma akşamı Sıla konseri ile kaldığı yerden devam edecek. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik