Menu

Ölümüne kankayız !

Ölümüne kankayız !

Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor, birlikte gezip birlikte tatile gidiyorlar, hem işte hem günlük hayatlarında sürekli birlikteler…

Zaman zaman aralarında soğuk rüzgarlar esse de sanatçıdan dost olmaz iddiasını çürüten sanat dünyasının en yakın arkadaşlarını bir araya getirdik.

Çağla Şıkel ve Alişan

Küsler barıştı

Bir dönem birlikte program yapan, ardından aynı dizide oynayan, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen çok yakın iki arkadaş Alişan ve Çağla Şıkel, uzun süre küs kalmışlardı. Yeniden bir araya gelerek bıraktıkları yerden devam eden ikili yine birlikte program sunuyor. Çağla Şıkel “Alişan’la hiç ayrılmamış gibiyiz. Sağlam dostluğumuz aynen devam ediyor” derken Alişan ise para için mi barıştılar söylentisine şu sözlerle yanıt veriyor: “Ne ben ne de Çağla daha fazla para kazanalım diye bir araya geldik. Hatamı kabul edip Çağla’dan özür dilememle bir araya geldik. Birlikte program yapmamız için çok teklif alıyorduk. Kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

selmaergecnurfettahoglu

Nur Fettahoğlu ve Sema Ergeç

Nikah şahidi bile oldu

İki başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç’in ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle başlayan arkadaşlıkları hala devam ediyor. İkili gece gündüz demeden kameralara hep beraber yansıyorlar. Geçtiğimiz günlerde evlenen Nur Fettahoğlu’nun nikah şahitliğini de Sema Ergeç yapmıştı.

bulentersoyoyaaydogan

Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan

Ahretliğiyle küs kalamadı

30 yıla yakın süredir arkadaş olan Oya Aydoğan ve Bülent Ersoy bir ara küstüler ve görüşmediler. Bir canlı yayın sırasında Oya Aydoğan, Ersoy’la barışmak istemediğini söyleyince Ersoy yayına bağlandı ancak Aydoğan önce konuşmak istemedi. Canlı yayında cep telefonuyla görüşen eski arkadaşlardan Ersoy, “Oğlum ameliyat olduğunda neden aramadın?” diye sitem eden Aydoğan’ın gönlünü alınca, iki eski dostun aylar süren küslüğü sona erdi. İki eski arkadaş, artık birbirlerinin ahretliği gibi olmuşlar diyebiliriz.

ebrusallidemetsener

Ebru Şallı ve Demet Şener Kutluay

Ailece görüşüyorlar

Her ikisi de podyumların aranan mankenlerindendi. Birlikte sundukları ‘Dekolte’ programıyla arkadaşlıkları daha da pekişti. Evlenip çoluk çocuğa karışmış olmalarına rağmen arkadaşlıkları hala devam ediyor. Mankenlerin dostluğuna inanmayanlara güzel bir cevap Ebru Şallı ve Demet Şener Kutluay’ın birlikteliği…

yilmazerdogandemetakbag

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ

Mükremin Abi ve Lütfiye Çıtır kardeşler

Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan’ın arkadaşlıkları, birlikte rol aldıkları ‘Bir Demet Tiyatro’ dizisinden çok öncesine dayanıyor ama ekranlarda ikiliyi bu diziyle tanıdık ve sevdik. Mükremin ve Lütfiye Çıtır kardeşleri canlandıran Erdoğan ve Akbağ, dizideki gibi özel hayatlarında da kardeş gibiler. Çok yakın iki arkadaş olan Akbağ ve Erdoğan birlikte birçok tiyatro ve film projesi gerçekleştirdiler. Demet Akbağ, 2006 yılında Belçim Bilgin’le evlenen Yılmaz Erdoğan’ın nikah şahitliği görevini de Sezen Aksu’yla birlikte üstlenmişti.

berensaatbelcimbilgin

Belçim Bilgin Erdoğan ve Beren Saat

İyi günde kötü günde

Hem ‘Hatırla Sevgili’ hem de ‘Güz Sancısı’ dizilerinde beraber kamera karşısına geçen Belçim Bilgin Erdoğan ve Beren Saat uzun süredir çok iyi arkadaşlar. ’Gergedan Mevsimi’ filmiyle ise arkadaşlıkları dostluğa dönüştü. Hatta Belçim Bilgin doğum yaptığında Beren Saat’in hastanede onun yanında refakatçi olarak kaldığı konuşulmuştu. Son zamanlarda arkadaşlar canlandırdıkları benzer rollerle rakip oldular ama dostlukları bozulmadı. ‘Benim Dünyam’ filminde Uğur Yücel’le kamera karşısına geçen Beren Saat filmde doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kızı oynarken Belçim Bilgin de ‘Sadece Sen’ filminde görme engelli bir kız olarak karşımıza çıkıyor.  


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik