Menu

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisi, minik bir çocuğun hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Ekin Koç, Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye’nin dilek çocuklarından minik Gökhan’la buluştu, tanıştı ve onunla bir sahnede oynadı. Bu duygusal buluşmada Hafta Sonu da vardı

Çağnur ÖZTÜRK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Televizyon meraklısı, Kahramanmaraşlı, dokuz yaşındaki minik bir çocuğun hayali gerçek oldu. Gökhan’ın dileği, en sevdiği dizi olan ‘Sana Bir Sır Vereceğim’de Tilki karakterini canlandıran Ekin Koç ile tanışmak, dizide rol almak ve arkadaşlarının kendisini orada gördüğü zaman “Aa Gökhan’a bak, ünlü olmuş” demeleriydi. Gökhan bu dileğini önce Bir Dilek Tut Derneği’ne bildirdi. 

gokhan20140102-1

GÖKHAN İÇİN SENARYO YAZILDI
Gerek dernek tarafında gerekse FOX TV ve Scor Films tarafında hemen kollar sıvandı ve Gökhan için senaryo yazılmaya başlandı. Ardından Gökhan sete davet edildi. Sadece seti göreceğini düşünerek sevinçten içi içine sığmayan minik Gökhan, kendini birden bire sevdiği dizinin setinde hayranı olduğu oyuncuların yanında buldu ve hayranı olduğu Ekin Koç’la beraber bir sahnede rol aldı. Gökhan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İleride televizyon yıldızı olmak isteyen Gökhan için dileğinin gerçekleşmesi sadece ona değil, onun yüzündeki umut gülümsemesini gören ailesine de hayata daha sıkı tutunma gücü verdi.

‘DİLEK ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNİ YERİNE GETİRİYORUZ’
Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Carole Hakko bu duygusal buluşma hakkında “FOX TV ile gerçekleştirdiğimiz bu tür kurumsal paydaşlıklar sayesinde Gökhan gibi birçok dilek çocuğumuzun hayallerini yerine getiriyor ve onlara hayatta her şeyin mümkün olabileceğini anlatmaya çalışıyoruz” dedi. Hakko, “Hayaller ancak gerçeğe dönüştükleri zaman değerlenir ve unutulmazlar; işte bizler de sadece bu amacı için varız. Bugün eğer Gökhan ulaşamayacağını düşündüğü hayaline, dileğine kavuşup gerçekleştiğini gördüyse, artık onun ve de ailesi için her şey mümkün. Bir hastalığı yenmek ise artık çok uzak değil...” diye konuştu.
 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik