Menu

Bar Refaeli: ‘Yemeğim alevler içinde!’

Bar Refaeli: ‘Yemeğim alevler içinde!’

İsrailli top model Bar Refaeli, iş adamı Ediz Tuncay’ın misafiri olarak babası Rafael ile birlikte Türkiye’ye geldi.

İstanbul’a gelir gelmez soluğu Zorlu Center AVM’de alan Bar Refaeli, alışveriş merkezinde babasıyla uzun süre vakit geçirdi. Dünya ünlü markaların bulunduğu mekandaki tüm mağazaları gezen Bar Refaeli bol bol alışveriş yaptı. Mütevazı ve sıcakkanlı tavırlarıyla dikkat çeken dünyaca ünlü top model, alışveriş sonrası Morini Kafe’de kahve içtikten sonra mekandan ayrıldı. Akşam saatlerinde ise Arnavutköy’deki Revma Balık’ta yemek yerken bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan güzel model, kireçte balık yemeğinin fotoğrafına “Akşam yemeğim alevler içinde” notunu düştü. Bar Refaeli, geçen yıl yine bir parfüm markasının tanıtımı için Türkiye’ye gelmişti. Ülkemizi çok sevdiğini söyleyen Refaeli duygularını şu sözlerle ifade etmişti: “Türkiye’yi çok sevdiğimi söylemeliyim. Sanırım dünyanın çok az yerinde bu kadar zengin kültür ve farklı insanlar vardır. Türk erkekleri çok centilmen ve kibarlar! Türk kadınları çok güzel, sıcakkanlı ve misafirperver.”

Güzel top modelin dünyanın dört bir tarafına yaptığı iş seyahatlerinde kendisine babası Rafael eşlik ediyor. Baba kız gittikleri ülkelerde boş zamanlarında birlikte alışveriş yapıp geziyorlar.

barrefaeli20140324-2

İsrailli top model Bar Refaeli, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine bir parfüm firmasının tanıtımı için İstanbul’a geldi. Arnavutköy’de yemek keyfi yapan Bar Refaeli, o anları fotoğraflayıp Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı


Benzer Öğeler (etikete göre)

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik