Menu

Bodrum hareketlendi

Bodrum hareketlendi

Sevilen tatil beldesi Bodrum'da sezon başladı. Özellikle geçen hafta sonu yağmurların dinmesini fırsat bilen tatilciler, Bodrum'un plajlarını ve popüler iskelelerini doldurarak güneş ve denizin tadını çıkardılar. İşte renkli görüntüler

Suat EKİZ

ibrahimtatlises20140613-2

Öpücükler öpücükler

2013 Aralık'ta eşi Ayşegül Yıldız'dan şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanan İbrahim Tatlıses, eski eşi ve kızı Elif Ada ile Yalıkavak'ta görüntülendi. Erken saatlerde kalabalık bir masada eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızıyla kahvaltı eden türkücünün keyfine diyecek yoktu.

alex20140613-3

Alex Bodrum'da

Fenarbahçe'den olaylı ayrılığının ardından ülkesine ani kararla futbolu bırakan Alex de Souza, eşi Daianne ve çocuklarıyla Bodrum Moon Beach'te görüntülendi. Alex, hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi. Ünlü futbolcu ve eşi, çocuklarıyla uzun süre jet-ski yaptılar.

alex20140613-4

Daianne'in belindeki Türk bayrağı üzerine Boğaz Köprüsü'nü simgeleyen dövmesi dikkatlerden kaçmadı.

alex20140613-5

nejatisler20140613-6

Müjde: iyileşti!

Oyuncu Nejat İşler, İstanbul'daki tedavisinin tamamlanmasının ardından soluğu Bodrum Gümüşlük'te aldı. Sanatçı Bodrum'a gelmeden önce yakın çevresi ve arkadaşlarının, İşler'in Gümüşlük'te bulunan evini ve işletmeciliğini yaptığı mekanı hazır hale getirdiği öğrenildi. Alışveriş yapmak için evinden çıkan İşler, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını karşısında görünce şaşkınlığını gizlemedi.

ceydaduvenci20140613-7

Gözümde bir şey mi var?

Ceyda Düvenci, dansçı sevgilisi Can Tunalı ile gümüşlük'te görüntülendi. Gürkan Uygun'un işletmeciliğini yaptığı mekanda görüntülenen çiftin keyifsiz olduğu dikkatlerden kaçmadı. Tunalı'nın o sırada gözünde yaşadığı problem nedeniyle bir süre Tuna'Nın gözüyle ilgilenen çift, daha sonra hastanenin yolunu tuttu.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik