Menu

Kraliçelerin güzel prensesleri

Kraliçelerin güzel prensesleri

İş, cemiyet ve sanat dünyasının ve ekranların tanınmış isimlerinin güzel kızları annelerine benzerlikleriyle dikkat çekiyor. Çocukluktan çıkıp güzel birer hanımefendi olan bu genç kızların kimi annesinin mesleğini seçerek eğitimini bu yolda sürdürüyor, kimi farklı bir dalda kendi yolunu çiziyor. İşte annelerine benzerlikleriyle dikkat çeken yeni nesil prensesler


Murat TAMAY, H. Anıl ÇIRPAN

analar20141010-2

Merve İldeniz, Leyla Önal

Eski mankenlerden Merve İldeniz’in sekizinci sınıf öğrencisi kızı Leyla Önal bu yaz annesiyle birlikte bir defileye manken olarak katılınca dikkatimizi çekti. Büyüyüp annesiyle birlikte Bodrum’da bir defilede podyuma çıkan Leyla annesinin yolundan ilerleyecek mi, bunu zaman gösterecek.

analar20141010-3

Defne Samyeli, Deren Talu

Haber sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu ve oyuncu Defne Samyeli’nin mimar Eren Talu ile evliliğinden olan iki kızından büyük olan Deren Talu, annesine çok benziyor. 17 yaşındaki Deren, bu yıl modellik yapmaya başlamasıyla dikkat çekti.

analar20141010-4

Begüm, Deniz Berdan

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Haluk-Deniz Berdan çiftinin kızı Begüm Berdan, Londra’da Central Saint Martins College of Art and Design’da tasarım eğitimi alıyor. Modacı annenin modacı kızı, eğitimi doğrultusunda tasarımcılık yapıyor. Annesi Deniz Berdan’la birlikte DB Berdan markasını yaratan Begüm, bir yandan markası için çalışıyor sezon kreasyonunun yaratılmasına yardımcı oluyor, defilelere yetişiyor, bir yandan da eğitimine devam ediyor.

analar20141010-5


Ahu Tuğba, Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij

Türk sinemasının 80’li yıllarının unutulmaz oyuncuları arasında bulunan Ahu Tuğba’nın 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı doktor Timmy Alejtanij ile evliliğinden olan kızı Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij 1992 doğumlu. Güzelliğiyle annesini andıran Ahu Anjelik gözlerini annesinden almış. Öğrenimini ABD’de tamamlayan Ahu Anjelik, Florida Everglades Üniversitesi’ni birincilikle bitirerek bu başarısından dolayı ABD Başkanı Obama ile bir araya gelerek tanışmıştı.

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 2014/41 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik