Menu

Kar mutluluk getirdi

Kar mutluluk getirdi

Ünlülerin karla imtihanı

Geçtiğimiz hafta kar yağışı tüm ülkeyi, özellikle de zaten güneşli havada bile kördüğüm olan İstanbul trafiğini felç etse de, beyaz örtünün tadını çıkaranların sayısı hayli çoktu.

Magazin dünyasının ünlü isimleri de, yoğun kar yağışının tadını doyasıya çıkardı. Kimi çocuklarıyla kar topu oynayarak eğlendi, kimi karla kaplı İstanbul'u fotoğrafladı ve sosyal medya hesaplarından paylaştı. İşte onların karla imtihanı

Nuriye KIRMA  



 Sevilen şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira ile kar keyfini evlerinin bahçesinde çıkardı. Üşümesin diye kızını sıkı sıkı giydiren Akalın, kucağından indirmediği minik kızına kar havası aldırdı.

 

demetakalin20150226-1


Karlı hava yüzünden okulların tatil olmasını fırsat bilen Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik'in oğlu Kayra ve Mustafa Erdoğan'dan olan ikiz çocukları Ares ve Güney ile kar topu savaşı yaptı. Sanatçı bu renkli kareyi “Bizimkisi bir aşk hikayesi” yazarak Instagram hesabından paylaştı.


gülben20150226-1

 



'Karadayı' dizisinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel, evinin bahçesinden çektiği bu görüntüyü takipçileriyle paylaştı.


bergüzar20150226-1

 



Happly Ever After'in sahibi, beş çocuk annesi Ayşe Kucuroğlu, çocukları Suna, Kemal, Cenk, Selma ve Osman ile Bebek Park'ına indi ve bu anı Instagram hesabından yayınladı.


ayşekücüroğlu20150226-1



Karlı havanın seyrine doyamayan Burcu Kara “Filmlerdeki gibi yağıyor” diye yazarak Instagram hesabına bu fotoğrafı koydu.

burcukara20150226-1



Manzara fotoğrafı paylaşanlardan biri de Hande Subaşı oldu.

handesubasi20150226-1



Hande Ataizi, oğlu Leon'u kar havası alması için sıkı sıkı giydirip dışarı çıkardı. Leon'un ellerini açıkta bırakan Ataizi bu fotoğrafın altına “Ellerimiz biraz açıkta kalsın ki, soğuk nasıl bir şey anlayalım” notunu düştü.
handeataizi20150226-1



'Gönül İşleri'nin Sevda'sı Sinem Kobal, kardaki ayak izlerinin fotoğrafı çekti.

sinemkobal20150226-1



Sibel Can, karın keyfini doyasıya çıkaran ünlü isimlerden biriydi. Manzaraya karşı çekildiği bu fotoğrafı, Mevlana'nın “Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu” sözünü yazarak takipçileriyle paylaştı.

sibelcan20150226-1



Evinin bahçesinde köpekleriyle karın tadını çıkaran Engin Altan Düzyatan...


enginaltandüzyatan20150226-1



Berrak Tüzünataç, yalınayak karda çıkardığı izini, altına “Öyle ya da böyle... Bir iz bırakacağım” yazarak ölümsüzleştirdi.

berraktüzünatac20150226-1



Sunucu Esra Erol, oğlu İdris Ali ile karlarda yuvarlandı, onunla kardan adam yaptı ve çektiği fotoğrafları kolaj yaparak “Kartopu günlüğü” adını verdi.

esraerol20150226-1



Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, eşi Bire Akalay'ı fotoğrafladı ve fotoğrafın altına “Aşkım” notunu düştü.

sarplevendoğlu20150226-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik