Menu

CANNES LIONS ULUSLARARASI YARATICILIK FESTİVALİ GENÇ ASLANLAR YARIŞMASI TÜRKİYE ELEMELERİ 10-16 NİSAN TARİHLERİNDE

CANNES LIONS ULUSLARARASI YARATICILIK FESTİVALİ GENÇ ASLANLAR YARIŞMASI TÜRKİYE ELEMELERİ 10-16 NİSAN TARİHLERİNDE

Bu sene 62. yılını kutlayacak olan dünyanın en büyük reklam ve iletişim organizasyonu Cannes Lions Uluslararası Yaratcılık Festivali 21-27 Haziran tarihleri arasında Cannes da katılımcılarıyla buluşuyor.

Türkiye temsilciliğini Doğan Burda Dergi’nin üstlendiği bu prestijli festivalin en dinamik bölümü, genç beyinlerin yarıştığı “Genç Aslanlar/Young Lions” yarışması. Cannes’da Türkiye’yi temsil edecek ‘Genç Aslanlar’, Akmerkez’in ev sahipliği yapacağı yarışma kapsamında genç pazarlamacılar, basın, film, siber ve medya olmak üzere 5 kategoride yarışacak. Genç pazarlamacılar kategorisinde yarışabilmek için 30 yaş ve altı; basın, film, siber ve medya kategorisinde yarışabilmek için 28 yaş ve altında olmak gerekiyor. Cannes Lions Türkiye temsilcisi Doğan Burda Dergi ile Reklamcılık Vakfı’nın, Akmerkez evsahipliğinde ve sponsorluğunda, 10 - 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği Cannes Lions Genç Aslanlar Yarışması Türkiye Elemeleri’ne, Reklamverenler Derneği ve Getty Images bu yıl da destek veriyor.

akmerkez20150326-1

Son başvuru tarihi 6 Nisan olan “Genç Aslanlar” yarışması, 10 Nisanda ki kategori briefleriyle başlayacak olup 15-16 Nisan’da yapılacak jüri değerlendirmeleri ile Türkiye’yi Cannes’da temsil edecek yeteneklerini belirleyecek, 16 Nisan’da yapılacak ödül töreni ile de kazanan isimler açıklanacak. Tüm sektör bu yıl Young Lions/Genç Aslanlar için seferber oldu; İlkay Gürpınar, Can Faga, Karpat Polat, Kerem Özkut, Alemşah Öztürk, Viktor Kuzu,Banun Erkıran, Elif Önay, Engin Kafadar, Nüzhet Algüneş, İnanç Dedebaş, Serfinaz Altun, Gökhan Erol, Tuğyan Çelik gibi sektörün en önemli ve değerli isimleri oryantasyon ve mentorluk seminerleri ile gençleri Cannes’a hazırlayacak. Bu deneyimi yaşamak, Cannes’da Türkiye’yi 5 kategoride temsil edecek 10 kişiden bir olmak istiyorsanız, İngilizcem de iyi diyor kendinize güveniyorsanız son başvuru tarihi 6 Nisan’ı kaçırmayın! Çünkü bu yıl Fransa’ya katılmak için değil kazanmak için gidiyoruz. 

akmerkez20150326-2


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik