Menu

Cansu Dere Cannes kırmızı halısında güzelliği ve şıklığı ile göz kamaştırdı

Cansu Dere  Cannes kırmızı halısında güzelliği ve şıklığı ile göz kamaştırdı

Dünyanın en önemli etkinlikleri arasında yer alan Cannes Film Festivali’ne 18. kez güzellik sponsoru olan L’Oréal Paris; dünyaca ünlü yıldızları Cannes’da buluşturmaya devam ediyor.

Göz kamaştıran dünya yıldızlarının tüm güzellikleri ile boy gösterdikleri festivalde; L’Oréal Paris’in ulusal güzellik elçisi Cansu Dere kırmızı halı seremonisinde tüm bakışları üzerine topladı.

Dünyanın en önemli etkinlikleri arasında yer alan Cannes Film Festivali’ne 18. kez güzellik sponsoru olan L’Oréal Paris Türkiye güzellik elçisi Cansu Dere; Cannes kırmızı halısına yeniden katılmanın heyecanını yaşadı. 18 Mayıs 2015 tarihinde Cansu Dere’yi Cannes kırmızı halı geçidine saçta Stéphane Lancien ve uzman ekibi, makyaj da ise Karim Rahman hazırladı. L’Oréal Paris Türkiye’nin güzellik elçisi Cansu Dere kırmızı halıda dünyanın en önemli modacılarından biri olan Georges Hobeika tasarımı elbisesi ile göz kamaştırdı. 68. Uluslararası Cannes Film Festivali’ne yeniden katılmanın harika bir deneyim olduğunu dile getiren L’Oréal Paris güzellik elçisi Cansu Dere; “Dünyaca ünlü güzellik markası L’Oréal Paris ailesinin bir parçası olmak çok güzel bir duygu. Güzellik elçisi olduğum L’Oréal Paris; uluslararası sinema festivallerinin en önemlileri arasında yer alan, Cannes Film Festivali’nin bu sene 18. kez güzellik sponsoru. L’Oréal Paris’in dünya çapındaki saç artisleri, makyaj tasarımcıları ile bu organizasyon her sene benim için daha da eşsiz bir deneyim haline geliyor. L’Oréal Paris Türkiye’nin güzellik elçisi olarak kırmızı halıda, tüm dünyanın merak ve heyecanla takip ettiği bu festivalde yer alarak Türkiye’yi temsil etmekten çok büyük gurur duyuyorum. Her sene Cannes kırmızı halısına hazırlanırken iki heyecanı birlikte yaşadığımı söyleyebilirim. Dünyanın mercek altına aldığı bu kadar büyük bir festivalde Türkiye’yi, ülkemizi temsil ediyor olmak beraberinde kusursuzluğu getiriyor.” dedi. Dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan Cannes kırmızı halısına her sene L’Oréal Paris’in global güzellik elçileri de tüm güzellikleri ile katılım gösteriyorlar. Bu sene de kırmızı halı seremonisi öncesinde L’Oréal Paris’in global güzellik elçilerinden Eva Longoria, Andie Macdowell ve Sonam Kapoor ile tanışan Cansu Dere: “Eva Longoria, Andie Macdowell ve Sonam Kapoor da kırmızı halı seremonisi için çok heyecanlı olduklarını söylediler. Kendileriyle kırmızı halı seremonisinde birlikte olmaktan mutluluk duydum. L’Oréal Paris güzellik elçileri olarak birlikte kırmızı halı heyecanı üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.” dedi. Kırmızı halıda tüm güzelliği ile dünya basını karşısında yerini alan Cansu Dere; seremoni sonrasında Pete Docter yönetmenliğindeki Inside Out filminin gala gösterimine katılarak; Disney Pixar’ın yapımcılığını üstlendiği animasyon filmini izledi. 68. Uluslararası Cannes Film Festivali kapsamında L’Oréal Paris’in resmi sosyal medya hesaplarını da ele geçiren ulusal güzellik elçisi Cansu Dere; festival boyunca yaşadığı heyecanlı anları, kırmızı halı seremonisine tekrar hazırlık süreçlerini canlı olarak paylaştı.  

Cansu-Dere-1

Cansu-Dere-2

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik