Menu

KARİYER DE YAPARIM ÇOCUK DA...

Yeşim Salkım
Yeşim Salkım

Yeryüzündeki en özel duygulardan biri annelik hiç şüphesiz. Günümüzde, çalışan kadın için anne olmak çok zor olsa da, birçoğu dengeyi iyi kurup her iki alanda da başarılı oluyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de bunun çok sayıda örneği var.

Yeşim Salkım
Tam yirmi yıl sonra hamile kalan ve bir ay sonra doğum yapacak olan Yeşim Salkım, hamileliğinin beşinci ayında çıkardığı ‘İstanbul’da Aşk’ isimli albümü nedeniyle, hamilelik sürecini konserler ve televizyon programlarıyla geçirdi. Yeşim Hanım, son bir ayını ise evde dinlenerek tamamlamayı tercih ediyor.

 

Pink
Saç rengi, uçarı halleri ve dövmeleriyle farklı bir anne adayı görüntüsü çizen Pink, doğum yaptıktan sonra değişir mi bilinmez ama hamileliğinin altıncı ayında belirginleşen karnıyla davetlerde tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Mariah Carey
Dört yıl önce Nick Cannon’la evlenen Mariah Carey, ikiz bebek heyecanı yaşıyor. Beş oktavlık güçlü sesiyle şöhreti yakalayan Carey’in ilk hamileliği düşükle sonuçlanmıştı. Ünlü sanatçının eşi, bebek müjdesini ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barrack Obama ve eşiyle paylaşmış.

 

Victoria Beckham
Giydikleriyle, tarzlarıyla ve verdikleri pozlarla ikon çift haline gelen Victoria ve David Beckham, 2011 yılına bebek heyecanıyla girdi. Dördüncü çocuğunu bekleyen çiftin Brooklyn, Romeo ve Cruz adında üç oğlu bulunuyor. Üç kez doğum yapmasına rağmen formundan bir şey kaybetmeyen Victoria Beckham, doğum sürecini yine kameralar önünde yaşayacak gibi görünüyor.
Zuhal Topal
İzdivaç programlarının kraliçesi Zuhal Topal Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda “Allah nasip etsin iki-üç çocuk yapayım” demişti. Bu açıklamanın üzerinden çok geçmedi ki, Zuhal Topal’ın hamile olduğu söylentisi gündeme bomba gibi düştü. Yoğunluğu yüzünden ‘Geniş Aile’ dizisinden ayrılan Zuhal Topal, bakalım hafta içi hergün devam eden canlı yayın ve hamileliğini nasıl bir arada yürütecek?

 

Esra Erol
Temmuz 2010’da Ali Özbir’le evlenen Esra Erol, büyük bir başarıyla sunduğu evlilik programında iki aylık hamile olduğunu açıklayarak hayranlarını ve stüdyodaki seyircileri şaşırtmıştı. Bebek doğum için acele etmezse, Erol, bebeğini yaz aylarında kucağına alacak.
Etel Baler
Sanayici Robert Baler’in eşi Etel Baler, ikinci çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. Baler, doğumda sorun yaşamamak için yakın arkadaşı Ebru Şallı Tan’dan pilates dersi de aldı. Bu sayede fazla kilo almayan Etel Baler, kasım ayında katıldığı bir davette giydiği siyah kıyafetle, ne kadar formda olduğunu göstermişti.
Irmak Ünal
İş adamı Emre Karabacak ile geçen yıl evlenen oyuncu Irmak Ünal, dört aylık hamile olduğunu açıkladı. Ünal, “Bu o kadar güzel bir mutluluk ki, tarifsiz. Emre ile bebek sahibi olmayı zaten hep konuşuyorduk. Balayından döndükten 12 gün sonra hamile olduğumu öğrenince büyük sevinç yaşadık. Bebek bize evlilik hediyesi gibi oldu. Bebeğim büyük bir ihtimalle kız” diyerek heyecanını paylaştı.

 

Ceyda Düvenci
İlk bebeğini kaybeden Ceyda Düvenci, şu an ikinci bebeğini kucağına almak üzere. Ancak hamileliğinin yedinci ayında, erken doğum tehlikesi nedeniyle hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu, doğuma kadar doktor gözetiminde olacak. Düvenci, hamileliği süresince ünlü bir saç boyasının marka yüzü olmaya da devam ediyor.
Natalie Portman
Son olarak ‘Siyah Kuğu’ isimli filmle gündeme gelen Natalie Portman’ın oyunculuğu, izleyenler tarafından çok beğenilirken, Altın Küre jürisi tarafından da ödüle layık görüldü. Oscar’ın habercisi olarak gösterilen ödül törenine karnı burnunda bir şekilde katılan Portman, Oscar ödülünü kazanırsa, kırmızı halı ve törende bol bir kıyafet tercih etmek zorunda kalacak gibi görünüyor.Erdinç YAPAN


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik