Menu

Sinemamızdaki kadın kadına ilişkiler

Sinemamızdaki kadın kadına ilişkiler

022012-narAslında ikisi de rahat, ikisi de keyifli ve asla gergin değil. Lezbiyen bir çifti oynayan İdil Fırat ve İrem Altuğ, “Lezbiyen ilişki, bu filmde yardımcı rol olarak yer alıyor. Çünkü bu ilişkinin filmin temelinde önemi yok” diyor. Ümit Ünal’ın yönettiği, Fırat ve Altuğ dışında Serra Yılmaz, Erdem Akakçe ve Şükran Ovalı’nın da rol aldığı film, Boğaz manzaralı bir apartman dairesinde yaşanan birkaç saati anlatıyor. Söz önce İrem Altuğ’da:

‘RİSK ALDIĞIMI SANMIYORUM’
“Ümit Ünal’ı çok sıkı izliyordum. ‘Nar’ filminin kadrosundan Selma Ergeç, son anda ayrılınca teklif bana geldi ve hemen kabul ettim. Film, körü körüne inandığımız kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrayabileceğimizi adeta tokat gibi yüzümüze çarpıyor. Cinsel tercihi farklı bir kadını oynadığım için risk aldığımı sanmıyorum. Oyuncu elbette her karaktere bürünmelidir.”

‘İNSANLAR LEZBİYEN İLİŞKİYE TAKILDI’
Bu kez İdil Fırat konuşuyor: “İrem’in de dediği gibi Ümit Ünal sinemasını çok seviyorum. Teklif gelince senaryoyu çok beğenince hemen kabul ettim. Her canlının sevilmeye ihtiyacı var. Bazı şeyleri görmezden gelince çoğu kez hayal kırıklığı yaşıyoruz. Lezbiyen ilişki bu filmde sadece yardımcı rol. Nedense insanlar buna takıldı.”


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik