Menu

Beyaz perdeden podyuma…

Beyaz perdeden podyuma…

Geçtiğimiz yıl Avusturya’nın en büyük devlet nişanına layık görülen dünyaca ünlü moda tasarımcısı Atıl Kutoğlu, Zorlu Center Sonbahar Festivali kapsamında Sonbahar-Kış 2014/15 ve ‘İlkbahara Bakış’ koleksiyonunu çok özel bir davetle tanıttı.

Haber ve fotoğraflar: Murat TAMAY

atil-4

Zorlu Center’da Eataly içerisinde yer alan Ristorante Italia di Massimo Bottura’da gerçekleşen Atıl Kutoğlu ekspozisyonuna sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış isim katıldı. Kutoğlu, 1960’lı yılların unutulmaz filmi, ‘Doktor Jivago’ filminden ve filmin başrol oyuncusu Julie Christie’den esinlenerek oluşturduğu koleksiyonuyla modaseverleri beyaz perdenin büyülü dünyasında yolculuğa çıkardı. Koleksiyonuyla sezonun trendlerini tanıtan Atıl Kutoğlu’nun defilesine ilgi oldukça yoğundu.

MUR 0640

Türk modasını dünyaya başarıyla tanıtan Atıl Kutoğlu bu koleksiyonunda, çift taraflı ceket ve trençkotlar, antrasit triko parçalar, oranj ve gri emprime yün-flanel ve ipekli elbiseler, payetli giysiler, dantelli, volümlü, vücudu saran kesimli kıyafetlerle izleyenlere adeta bir moda ziyafeti yaşattı.Sunucu Defne Samyeli, genç kızlara taş çıkaran fiziği ve şıklığıyla defileyi izlemeye gelen konuklar arasında farkını konuşturdu.

atil-3

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 46/2014 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik