Menu

Huzur dolu bir bahar günü...

Huzur dolu bir bahar günü...

Milli basketbolcu Kerem Gönlüm, eşi Elif Gönlüm ve oğlu Kerem Can ile birlikte geçtiğimiz hafta sonu Bebek Parkı’nda objektifimize takıldı. Güzel havayı fırsat bilen çift, oğullarını parka getirmişti. Tam bir mutluluk tablosu çizen aile, eve gitme zamanı gelince minik Kerem Can’ın sert muhalefetiyle karşılaştılar. Bir türlü eve gitmek istemeyen Kerem Can, koşup oynamaktan bir dakika bile yerinde durmadı. Bu sırada düşüp dizinde küçük bir sıyrık oluşunca inadı bırakıp eve dönmeye ikna oldu.

 

 

 


Hande Ataizi, dünya çapındaki haber ajansları Associated Press ve Bloomberg News’in İstanbul bürosunda görev yapan sevgilisi Benjamin Harvey ile birlikte Nişantaşı’nda çıktığı alışveriş sırasında objektifimize yansıdı. Evlilik hazırlıkları yapan Ataizi’nin keyfi oldukça yerindeydi.


Eski manken Selin Toktay, evlenip çoluk çocuğa karışınca ortada görünmez oldu. Selin Hanım’a oğlu Ahmet Can ile birlikte İstinye Park’ta rastladık. Oğulunun anaokuluna başladığını söyleyen Toktay, tüm vaktini ona ayırdığını söyledi. İş adamı Öner Tüzün’ün zarif eşi Gülgün Tüzün, kızı Deniz ile birlikte Nişantaşı’ndaydı. Gülgün Hanım, o gün kızının mezuniyet gecesi için kıyafet baktıklarını söyledi.


Haydarabad Nizami Bereket Jah’ın eski eşi Manolya Onur, hemen her gün Bebek sahilinde sevgilisi Can Bozok ile yürüyüş yapıyor. Sevgilileri yürüyüş sonrası bir kafede yorgunluk kahvesi içerken gördük. Eski başbakanlarımızdan Tansu Çiller’e İstinye Park’ın içindeki pazarda rastladık. Çiller, tanınmamak için şapka ve gözlükle kendisini kamufle etmişti. Siyasete veda eden Tansu Hanım, çarşı-pazar gezerek emekliliğin tadını çıkarıyordu.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik