Menu

Antep’te kebap keyfi

Antep’te kebap keyfi

Demir Demirkan, uğruna Sertab Erener ile 18 yıllık ilişkisini bitirdiği lise aşkı Seda İnce ile Gaziantep’te görüntülendi. Sevgililer, Antep’in ünlü restoranı İmam Çağdaş’ta yemek yerken Hafta Sonu objektifine yakalandı

Müzik dünyasının en başarılı çiftlerinden Sertab Erener ve Demir Demirkan’ın 18 yıllık ilişkilerini noktaladığı haberi, herkesi şaşırtmıştı. Daha ayrılığın sebebi merak edilirken Demirkan, yeni kız arkadaşıyla görüntülenmişti. İsminin Seda İnce olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla okul yıllarından arkadaş olduğu öğrenilen Demirkan, yeni beraberliği hakkında sorulan sorulara ““Siz nereden bileceksiniz ki, kapalı kutu bir ilişki yaşıyoruz” diye yanıt vermişti. Eleştirilere ve meraklı sorulara aldırmadan Seda İnce ile ilişkisine tam gaz devam eden ünlü müzisyen, geçtiğimiz hafta cumartesi günü İnce ile Gaziantep’teydi. Yanlarında arkadaşları ile birlikte tatil yapan sevgililer, şehrin en ünlü restoranı İmam Çağdaş’ta yemek yemeye geldiklerinde işte böyle görüntülendiler… Antep’e özgü yöresel lezzetleri tadan ikili, keyifli sohbetlerinin ardından mekandan ayrıldı.

demir-2

Demirkan, ayrılık haberini basına gönderdiği şu yazılı açıklamayla duyurmuştu: “Eylül 2014’te Sertab ile olan 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım. Bizi seven herkesin bunu anlayışla karşılayacağını biliyorum. Ayrıca bu süreçte de özel hayatlarımıza saygı duyulacağını ümit ediyorum.”


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik