Menu

'İnşaat 2' gömmeye başladı

'İnşaat 2' gömmeye başladı

İlki bundan 10 yıl önce çekilen ve büyük ilgi gören Ömer Vargı'nın ‘İnşaat’ filminin devam filmi ‘ON YILDA BİR İNŞAAT 2’nin galası geçtiğimiz günlerde Akmerkez Cinema Pink’te yapıldı.

Haber ve fotoğraflar: Murat TAMAY

Geceye filmin oyuncularının yanı sıra sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

insaat-4

‘Eşkıya’ ve ‘Gönül Yarası’ filmlerinin yapımcısı, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’, ‘İnşaat’, ‘Kabadayı’ ve ‘Anadolu Kartalları’ filmlerinin yönetmeni Ömer Vargı, filme olan ilgiden çok mutlu olduğunu belirterek gecenin sonunda tebrikleri kabul etti.Filmin başrol oyuncuları Şevket Çoruh ile Emre Kınay, gala öncesi basın mensupları ile konuşmayı ihmal etmedi.Çoruh, ilk filmde 75 kilo olduğunu ama şimdi 90 kiloya ulaştığını söylerken, “Saçlarda da kayıp var” sözleriyle geçen zamanın etkisini vurguladı. Muhabirlere taktığı fötr şapkayı gösteren Çoruh, geçtiğimiz günlerde vefat eden Ciguli’yi anmak için bu şapkayı taktığını sözlerine ekledi.

insaat-2

Galaya kızı Duru ile birlikte katılan oyuncu Emre Kınay ise “10 yıl aradan sonra çok güzel bir iş yaptık ama son sözü seyirci söyleyecek” dedi. 7 Kasım’da vizyona giren ve galada sanat çevresi tarafından büyük ilgiyle karşılanan ‘İnşaat 2’, 10 yıl önce çalıştıkları inşaata ‘mecburen’ gömdükleri cesetler ortaya çıkınca hapse giren eski amele ve sahte şeyh Ali ile Sudi’nin macera ve kahkaha dolu hikayesini konu alıyor.

 

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik