Menu

Savaşçı kadınlara saygı duruşu

Savaşçı kadınlara saygı duruşu

Raisa & VanessaRaisa & Vanessa, ‘City Warriors’ adını verdikleri 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile şehrin savaşçı kadınlarını Fashion Week’te modaseverlere sunarak büyük beğeni kazandı.

Yoğun katılımla izlenen defilede tüm podyum, glam rock akımına ilham veren bir sokağa dönüştü. Raisa & Vanessa tasarımdan aldıkları ilhamı City Warriors koleksiyonunda glam rock çizgileriyle birleştirdi. Formun renge saygı duruşu olduğu koleksiyonda, denim renkleri, en feminen çizgilerin çıkış noktası oldu. Dantellerin, payetlerin hüküm sürdüğü tasarımlar, Raisa ve Vanessa Sason’un maskülen formlarında hayat buldu.

rv20140317-2

‘Işığını kaybetmeyen kadın’
Koleksiyonları hem haute couture hem de pret a porte parçalardan Raisa ve Vanessa Sason, koleksiyonda anlatmak istediklerini “City Warriors koleksiyonunu tasarlarken hayata karşı güçlü duran ve ışığını hiçbir zaman kaybetmeyen kadını düşündük” diye özetliyorlar. Tasarımcılar, “İndigo danteller, dokuma kumaşlar, bakır taşlarla süslenmiş danteller ve mor bakın desenli payet kumaş kullandık” diyerek kumaş ve kullanılan materyalleri de açıklıyorlar.

rv20140317-3


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik