Menu

Mücevher tutkusu

Mücevher tutkusu
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

512011-moda1


512011-moda2Yasemin Taciroğlu - Ayakkabılara dikkat!
Moda eğitimi gören, moda yazarlığı yapan, annesinin bu konudaki en büyük desteği olan Yasemin Taciroğlu, zamansız şıklığı sevenlerden. Am a radİkal seçimleri de var. Tıpkı ayakkabıları gibi.


512011-moda3Siren Ertan Çarmıklı - Vazgeçilmez taba
Taba rengi her dönemin trendinde var. Ama bu yıl bir adım önde. Siren Ertan’ın da gardırobunda önemli yer tutan bu renk, kırmızı ile güzel bir kombin oluşturmuş.


512011-moda4Elif Gönlüm - Ayrılmaz ikili
Kırmızı-siyah klasik şıklığın renkleri. Elif gönlüm bunu başarıyla uygulamış. Siz de onun bu tarzından ilham almak için benzer parçaları seçebilirsiniz.


512011-moda5Feryal Gülman - Uzun hikaye
Yılbaşı yaklaşıyor. Dışarıda bir programınız varsa ve uzun bir elbise tercih ediyorsanız can alıcı noktanız renk olsun. Tıpkı Feryal Gülman’ın yaptığı gibi. Sarı rengin alternatiflerine göz atın.


512011-moda6Kirpik kardeşliği
Bugün giydikleri, sürdükleri adım adım takip edilen dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının en trend olanlarının gizli sırrı makyajları… Elbette başarılı stilleri göz ardı edilemez ancak etkileyici bakışlarına kapılmayan kişi var mı? Makyajları çok sıkı takip edilen bu ünlülerin sırrını ortaya çıkardık. Toni Braxton, Brooke Burke, Kate Gosselin, Pam Anderson, Lil Kim, Kim Kardashian, Nicole Scherzinger, Jane Seymour, Priscilla Presley, Shawn Johnson, Natalie Coughlin, Mel B, Macy Gray, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne, Tia Carrere, Megan Hilty, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Christina Aguilera, Angelina Jolie, Beyonce, Kate Hudson, Lindsay Lohan, Teri Hatcher, Paris Hilton, Gwen Stefani, Britney Spears ve daha pek çok ismin buluştuğu ortak nokta, Ardell takma kirpikleri. Yüzde 100 insan saçından elde edilen ve bu yüzden takma kirpik gibi durmayan bu güzellik parçası onların favorisi... Üstelik yalnız kırmızı halıda değil, günlük yaşamlarında da artık vazgeçemeyecek kadar bütünleşmişler. Takıp çıkartması çok kolay ve çok hafif, kullanımı rahatlık sunan Ardell takma kirpikleri Türkiye’de de pek çok ünlü ismin favorisi.


512011-moda7


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik