Menu

Ceyda Ateş: ‘Cüretkar roller bana göre değil’

Ceyda Ateş: ‘Cüretkar roller bana göre değil’

Yüksel ŞENGÜL
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Annesiyle yaşayan, tekstil atölyesinde çalışan, evlilik hayalleri kurarken bir yandan da üniversite sınavlarına hazırlanan bir genç kız olan Nursen’i ekrana taşıyan Ceyda Ateş, ‘Evlerden Biri’ dizisinde olmaktan son derece mutlu. Sohbetimize de diziyle başlıyoruz zaten...

‘Evlerden Biri’ni seçme nedeninizi merak ediyorum...
Zaten ‘Adını Feriha Koydum’da dişi bir karakteri oynuyordum. Arabozucu kötü bir karakterdi. Feriha’dan sonra tercih edeceğim proje, farklı olmalıydı. Bu proje olmasa bile bir süre ara verecektim, kötüyü oynamayacaktım, daha farklı bir rol bekliyordum. O sırada Koliba Film’den ‘Evlerden Biri’ projesi geldi. Nursen karakterini çok sevdim. Tam istediğim gibi, daha önce canlandırdığım karakterden daha farklı, tam tersi bir rol. Hikayesini de çok beğendim, o yüzden tercih ettim.

‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde Hande’ydiniz, şimdi de ‘Evlerden Biri’nde Nursen’i oynuyorsunuz. Nursen, Hande’den farklı galiba...
Bu rolle birlikte saçlarım koyu renk oldu. Kıyafetlerim de çok farklı. Seyirci beni bu kez masum ve hayatın zor şartlarına rağmen, onuruyla dik durmaya çalışan bir kız olarak görüyor.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik