Menu

Ceyda Ateş: ‘İnsanların kafasına fettan kız olarak kazındım’

Ceyda Ateş: ‘İnsanların kafasına fettan kız olarak kazındım’

Nuriye KIRMA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fotoğraflar: Murat TAMAY


Onu her ne kadar dizilerin kötü, fettan dişi karakteri olarak izlesek de, Ceyda Ateş canlandırdığı rollerin tam tersi bir karaktere sahip. Kendisiyle röportaj için Caddebostan sahilinde buluştuğumuzda inanılmaz enerjik, sevimli, tatlı dilli, konuşkan birİ vardı karşımızda. Bu kadar şirin bir genç kızın o role ne kadar gerçekçi büründüğünü düşündüğümüzde ise bu da oyunculuktaki başarısını ispatladı bize. Ateş, A’dan Z’ye hakkında merak edilenleri Hafta Sonu’na anlattı...

Yaşınız henüz 25 olmasına rağmen kariyerinize pek çok iş sığdırmışsınız. Çocukluktan beri işin içindesiniz. Yorgunluk hissetmiyor musunuz?
Bu işlerle tanışmam çok küçük yaşta oldu. Ben beş yaşındayken babamın bir müşterisi “Kızın çok güzel, gel güzellik yarışmasına gönderelim” demiş. Babam kabul etmemiş ama sonra babamdan gizli benim fotoğraflarımı yarışmaya göndermişler. Babam beş bin çocuk içinden ilk 10’a kaldığımı duyunca “Seçilmez ama gidelim, değişiklik olur” demiş. Sonra da birinci oldum ve ‘Çocuk Güzeli’ seçildim. İlk dizimi altı yaşında çektim. O yaşta oturup senaryo ezberliyordum. Şu an 25 yaşındayım ve 20-21 dizide rol aldım. Sadece üç-dört tanesinde konuk oyuncu olmuşumdur. Diğerlerinin hepsinde ana karakterdim. Tiyatro yaptım, reklam filmlerinde rol aldım. Barış Manço Kültür Merkezi’nde iki yıl eğitim aldım. Yani bu yaşa kadar oldukça yoğundum. Arada yorgunluklarım oluyor tabii ama işimi çok sevdiğim için kısa sürüyor. İşimde mutluyum ve işime aşığım.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik