Logo
Bu sayfayı yazdır

Hande’nin Antep ve Niğde çıkarması

Hande’nin Antep ve Niğde çıkarması

Sahnesini her izlediğimde kendisini daha da yenilemiş, geliştirmiş, farklı ve çarpıcı buluyorum. Gaziantep’e uçmak için Atatürk Havalimanı’nda buluştuk ve bir saatlik bir rötarın ardından Gaziantep Havalimanı’na indik. Hande Yener uçaktan iner inmez, sevenlerinin ilgisiyle karşılaştı ve onlarla fotoğraf çektirdi. Akşam yemeği ve Antep mutfağının muhteşem lezzetlerini tatmak için Beyaz Han’a gittik. Önce yuvalama yedik, sonra hepsi de birbirinden lezzetli kebapların tadına baktık. Yemeğin ardından Yener gülerek, “Bu yediklerimizle bir kilo alırız. Şimdi bele ve göbeğe yayılır” dedi. Sonra da yıllar öncesine dönerek, çok enteresan bir anısını anlattı: “‘Sen Yoluna Ben Yoluma’ albümüm zamanı 40 bedene yaklaşmıştım. Ama ‘38 bedenim’ diye kendimi iyi hissediyordum. Bir arkadaşımla bikinili fotoğraf çektirmiştik. Fotoğrafta kendimi görünce inanamadım, biri kafamıza basmış gibiydi. ‘Bu ben miyim?’ dedim ve o fotoğrafı buzdolabının kapağına astım. Yemek yemek için her gittiğimde geri döndüm. Bir fotoğraf nelere kadir ve şu an 34 bedenim.”

NİĞDE ’DE 30 BİN KİŞİ
Yemekten sonra Hande Yener hazırlanmak için odasına çıktı. Kemal Doğulu’nun sihirli dokunuşlarıyla kısa sürede hazırlıklarını tamamladı ve sahneye çıktı. Üç saat boyunca sahnede inanılmaz bir performans sergiledi. Ertesi gün Niğde’ye doğru yola çıktık. Dört buçuk saatlik bir karayolu yolculuğunun ardından Niğde’ye vardık. Sokaklar boş görünüyordu. Ben “Nerede bu insanlar?” diye düşünürken, konser alanına girdiğimde gözlerime inanamadım; tam 30 bin kişi Hande Yener’i bekliyordu. İnanılmaz bir sevgi seli vardı. Hande Yener her yerde zirvenin en tepesinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

12055-gdy-1


EN DUYGUSAL TWEET
“Anneyle sarılıp uyumak, arada uyanıp tekrar uyumak gibisi mi var mıdır?”
Bengü

FISILTILAR
• ‘Survivor’dan elendikten sonra Türkiye’ye dönen Sibel Tüzün, caz albümü yapmak için stüdyoya girmiş.
• Yeni albümünü çıkaran Murat Dalkılıç, bir sinema filminde oynamayı kabul etmiş.
• Yeni baba olan Tolga Karel, önümüzdeki yıl Mısır’da bir dizi çekecekmiş.


Çekimde boy krizi
Kısa bir süre sonra ‘Gizem’in Mutfak Aşkı’ adını verdiği yemek kitabını çıkarmaya hazırlanan Gizem Özdilli, kitabın fotoğraf çekimlerini Ankara’da yaptı. Üç gün süren çekimlerde Özdilli’ye 25 yaşındaki model Emre Deniz eşlik etti. Ancak Gizem’in uzun boyu çekimlerde sıkıntı yaşanmasına neden oldu ve Deniz’in ayağının altına takoz konuldu. ‘Gizem’in Mutfak Aşkı’nda, 94 yemek tarifi yer alıyor. 80 tanesi Özdilli’nin kendisine ait, geriye kalan 14 adedi ise Twitter’daki hayranlarının ve sevdiği restoranların aşçılarının tarifleri. Kitap 29 Mayıs’ta raflarda yerini alacak. İlk imza günü 9 Haziran’da Nişantaşı Nezih Kitabevi’nde olacak. Kaçıranlar ertesi gün Bağdat Caddesi’nde aynı kitabevinde kitaplarını imzalatabilirler.

12055-gdy-3
12055-gdy-4

‘Belki de’...
İlk maxi single’ı ‘İmkansız’ ile iyi bir çıkış yakalayan Bertan, ikinci single çalışması ‘Belki’ ile yine iddialı. Single’ın fotoğraf çekimleri için Koray Kasap’ın objektifinin karşısına geçen Bertan, şarkısına çok güveniyor. Murat Dalkılıç’ın yeni albümü ‘Bir Güzellik Yap’ta da Bertan imzalı ‘Bir Hayli’ parçası yer alıyor.

12055-gdy-5


Yelken tutkusu
Zeynep Beşerler, uzun süredir profesyonel olarak yelken sporuyla ilgileniyor. Yarışlara katılıyor ve dereceler alıyor. Dizi çekimlerinden fırsat bulur bulmaz soluğu antrenmanlarda alan Beşerler, geçen hafta Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü Kış Trofesi Yelken Yarışları’ndaydı. 44 teknenin katılımıyla yapılan yarışlarda güzel oyuncunun yarıştığı ekip de dereceye girdi. Pier Dining Lounge’da düzenlenen ödül töreninde Zeynep’in mutluluğu ve gururu gözlerinden okunuyordu. Kokteyle ‘Arka Sokaklar’ dizisindeki rol arkadaşı Gamze Özçelik ile birlikte katılan Zeynep Beşerler, sezon sonunda kısa bir tatil yaptıktan sonra yeni projelerle ekranda olacak.

12055-gdy-6
Gamze Özçelik, Zeynep Beşerler
12055-gdy-7

ÇIKTI

12055-gdy-8

‘Karnaval’ adlı albümünü çıkaran Sinan Akçıl, şarkılarıyla zirvede. Özellikle ‘Fark Atıyor’, ‘Hoppala’ ve ‘Küfür’ şu anda radyolarda en çok istek alan parçaların başında geliyor. Konserlerine de hız veren Sinan Akçıl, çok iyi gidiyor.

İNDİ
Sempatik kişiliğiyle herkesin sevgisini kazanan Alp Kırşan’ın, ‘Survivor’ adasındaki asabi halleri herkesi şaşırttı. Kırşan’ın adanın olumsuz yaşam koşulları ve açlıktan ötürü böyle davrandığını düşünüyorum.

12055-gdy-9


Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.