Menu

Şifreler, aşk ve kahkaha

Şifreler, aşk ve kahkaha
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filmin yapımcısı ve yönetmeni Adem Kılıç’ın davetiyle Trabzon galasına gittim. Sabah uçağıyla, oyuncularla birlikte Trabzon’a uçtuk. Kısa bir dinlenmenin ardından film ekibiyle yemekte buluştuk ve Karadeniz’in hepsi birbirinden lezzetli yemeklerini tattık. Yemekte başrol oyuncusu Alper Kul’la sohbet ettik. Çok heyecanlıydı, filmi galaya kadar izlememiş, ilk kez Trabzon’da izlemek istemiş. Yemeklerimizi yedikten sonra Forum Alışveriş Merkezi’ne gittik. Oyuncular yaklaşık iki saat boyunca yorulmadan imza dağıttılar. Sonra da hep beraber sinema katına çıktılar ve gala öncesi kokteyle katıldılar. Galaya, Trabzon Vali Yardımcısı Kamil Sarıaslan, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve bordo-mavili futbolcular da katıldı.

ŞAHANE BİR AŞK HİKAYESİ
Film, ‘Korkunç İvan’ın en acımasız adamı Abromoviç’i, Temel’i öldürmesi için Trabzon’a yollaması ile başlıyor. Sonra hikaye Moskova’da devam ediyor. Detaylarını özellikle yazmıyorum. Çünkü sinemaya gidip izlemeniz lazım. İkinci film, birincisinden prodüksiyon olarak daha yüksek, oyunculuklar daha çok oturmuş. Temel’le Funda’nın aşkı sizi sarıp sarmalıyor, masal gibi içinde kayboluyorsunuz. O kadar saf ve o kadar güzel ki... Müzik seçimleri çok güzel olmuş. Espriler çok kaliteli, kahkahalarla güldüm ve gözlerimden yaşlar geldi. Alper Kul, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı, Çetin Altay ve adını buraya yazamadığım bütün oyuncular... Hepsi birbirinden başarılı ve ayrı ayrı pırlantalar... ‘Moskova’nın Şifresi Temel’in gişesi bol, yolu açık olsun. Kahkahalarla gülmek, güzel birkaç saat geçirmek istiyorsanız haydi sinemaya!

12121-gdy-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik