Menu

Stockholm ve Kopenhag’ı şarkılarıyla ısıttı

Stockholm ve Kopenhag’ı şarkılarıyla ısıttı

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sibel Hanım’ın yanında Miami’de okuyan oğlu Engincan da vardı. Kısa bir tatil için Türkiye’ye gelen Engincan, İsveç’e giderken annesini yalnız bırakmamıştı. Engincan’ı bulmuşken, kendisine gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirip değerlendirmeyeceğini sordum. Engincan teklifleri kabul etmeyeceğini ve okulunu bitireceğini söyledi.

ÇOCUKLARINA HEDİYE ALDI
Stockholm’e indiğimizde karlı bir hava bizi karşıladı. Sibel Can’la İsveç sokaklarında gezmeye başladık. Kış alışverişini yapan Sibel Hanım, kıyafet, çanta ve elbise alışverişi yapmadı. Ancak küçük oğlu Emir için İsveç’in ünlü futbolcusu İbrahimoviç’in formasını satın aldı. Melisa’ya da şık bir bere hediye aldı. Sahne saati 19.00 olduğu için şehir turumuzu kısa tuttuk ve Sibel Hanım, otele dönüp saç ve makyaj hazırlıklarına başladı. Sahne alacağı salonda bin 500 bilet günler öncesinden tükenmiş. Biz kapıya geldiğimizde uzun kuyruklar oluşmuştu bile. Sibel Can, sahneye çıktığında salon alkıştan adeta yıkıldı. Stockholm’de yaşayanlar o gece inanılmaz bir sahne şovuna tanık oldular. Sibel Hanım, sahnede yine inanılmaz bir performans sergiledi; yaklaşık üç saat boyunca en sevilen şarkıları okudu ve dans şovuyla adeta mest etti.

KOPENHAG’I SALLADI
Ertesi gün uçakla Stockholm’den Danimarka’ya, Kopenhag’a geçtik. Burada bizi inanılmaz bir kar yağışı ve tipi karşıladı. Otele güçlükle vardık. Ama zor hava koşullarına rağmen müzikseverler yine Sibel Can’ı yalnız bırakmadılar ve keyifli saatler yaşadılar. Can’ın enerjisi de seyircinin coşkusuyla birleşince seyrine doyulmaz görüntüler ortaya çıktı. Soğuk Stockholm ve Kopenhag geceleri resmen Sibel Can’ın şarkıları ve dansıyla ısındı


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik