Menu

2013’ün ilk aşk itirafı

Gülşen, Ozan Çolakoğlu
Gülşen, Ozan Çolakoğlu
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ancak geçtiğimiz günlerde suskunluğunu bozdu ve 2013 yılının ilk büyük aşk itirafını Antalya’da yaptı. Müzikal anlamda zaten aralarında müthiş bir uyum vardı. Ortaya çok güzel eserler çıkarıyorlardı. ‘Seyre Dursun Aşk’, 2012’ye damga vuran şarkılardan oldu. Bu müzikal birliktelik, artık duygusal olarak da Gülşen’in açıklamalarıyla kesinleşti.

‘OZAN ’A AŞIĞIM’
Ozan Çolakoğlu’nu “Ben ona aşığım. Muhteşem ve aşık olunacak bir insan zaten” diye tanımlayan Gülşen, ünlü müzisyeni, “Kibar, efendi, yetenekli, zeki, çok iyi bir aile terbiyesi almış, iyi eğitimli ve harika bir kalbi olan biri” olarak anlattı. Ozan Çolakoğlu ile yaşadıklarına sadece ‘aşk’ demenin yetersiz kalacağını söyleyen Gülşen, aşktan öte bir şey yaşadıklarını söyledi. Bence Gülşen, içinde yaşadığı duygularını sevenleriyle paylaşarak artık rahatladı. Şimdi ilişkisini rahatça ve özgürce yaşayabilecek. Bu iki değerli müzisyenden yine çok güzel şarkılar dinleyeceğiz. Eminim Gülşen’in iki hafta sonra çıkacak albümü buram buram aşk kokuyordur. Sabırsızlıkla bekliyorum!


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik