Menu

İki kadın iki performans

‘Kuçu Kuçu’ Oyunu
‘Kuçu Kuçu’ Oyunu
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özgü Namal... Okul yıllarından sonra ilk kez tiyatro sahnesindeydi. Umarım artık onu hep sahnelerde görürüz. Ekranlardaki başarılı oyunculuğu zaten yadsınamaz ama onu tiyatroda izlemek apayrı bir keyifti.

Selen Uçer... İnanılmaz bir performans sergiledi. Zaman zaman güldürdü, zaman zaman düşündürdü. Oyunun en çok hoşuma giden anlarından biri, iki başarılı tiyatrocunun birbirleriyle tekerleme rekabetine girmesiydi. En zor tekerlemeleri hiç takılmadan başarıyla söylediler. Saç saça, baş başa kavgaları da müthişti. Sanırım her oyundan sonra vücutta kırmızılıklar oluşmuyordur. Oyun tek perde. Sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığrından çıkan bir karşılaşmayı eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Oyun başlarken ve biterken Özge Fışkın’ın duru sesinden Bülent Ortaçgil’in unutulmaz eseri ‘Benimle Oynar mısın?’ı dinlemek ise ayrı bir keyif. Uzun lafın kısası, bu oyunu mutlaka izlemelisiniz!


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik