Menu

‘Hükümet Kadın’ Mardin’i salladı

Sermiyan Midyat, Muammer Güler, Demet Akbağ
Sermiyan Midyat, Muammer Güler, Demet Akbağ

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çekimleri Midyat’ta tamamlanan filmin Cinemall’da yapılan galasına ilgi büyüktü. Dört salonda aynı anda başlayan gösterim için biletler günler öncesinden satılmış. Gösterimden önce Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Haki Biçici ve Bahadır Efe seyircinin karşısına çıktı. Akbağ ve Midyat kısa bir konuşma yaptıktan sonra, filmi izlemeye gelen İçişleri Bakanı Muammer Güler ile sinema salonunda buluştu. Film sona erdikten sonra, ‘Hükümet Kadın’ı çok beğendiğini söyleyen Güler, Demet Akbağ’a, “Hükümet kadını oynamak için hükümet gibi bir kadına ihtiyaç vardı” diyerek başarılı oyuncuya övgüler yağdırdı.

13022-gdy-1

NECATİ AKPINAR’DAN GELEN TELEFON
Bakanı uğurlandıktan sonra film ekibi sinema salonlarını teker teker gezerek izleyiciyi selamladı. Akşam yemek için oyuncularla tekrar buluştuk. Keyfi yerinde olan ekip, BKM’nin yapımcısı Necati Akpınar’ın Sermiyan Midyat’ı arayıp, gişe rakamlarının her gün daha çok arttığını müjdelemesiyle daha da bir keyiflendi. Uzun lafın kısası; hem gülmek hem duygulanmak hem de hayata dair önemli notlar almak için ‘Hükümet Kadın’ı mutlaka izleyin derim. Her filmde emek vardır ama yazın sıcağında, Mardin’de büyük güçlüklerle çekilen ve tarihimizi anlatan bu filmi kaçırmayın.

13022-gdy-2


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik