Logo
Bu sayfayı yazdır

Konuklar salona sığmadı

Kristina Krepela, Aras Bulut İynemli, Eva Dedova
Kristina Krepela, Aras Bulut İynemli, Eva Dedova

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Öyle ki, bin 500 kişilik salonda misafirler yer bulmakta zorlandı. Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Elçin Efendiev ve Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Hasan Sultanoğlu Zeynalova’nın da katıldığı galada Aras Bulut İynemli’yi ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisindeki rol arkadaşları da yalnız bırakmamıştı. Ayça Bingöl, Meral Çetinkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ece Çeşmioğlu, Mehmet Gürhan ve Serkan Badur benim görebildiğim isimlerdi.

DÜŞMAN ÇATLATTILAR
Vurularak diziye veda eden Tolga Güleç de, kız arkadaşı Yeliz Şar ile birlikte galaya geldi. Ayrıldıkları söylenen çift, gece boyunca birbirlerine aşkla bakarak, çok mutlu olduklarını dosta düşmana ilan ettiler. Gecenin sürprizi ise uzun saçlarıyla görmeye alıştığımız Aras Bulut İynemli’nin kısacık saçlarıyla galaya gelmesi oldu. İynemli, dizi için saçlarını kestiğini ama içinin çok buruk olduğunu söyledi. Filme gelince, ben çok beğendim. Tarihi anlamda da birçok şey öğreniyorsunuz. Kılıç sahneleri çok başarılıydı. Bütün oyuncu kadrosu da çok güzel oynamış ama büyük usta Tomris İncer’i izlemek ayrı bir keyifti. Keşke sahneleri daha çok olsaymış.

13034-gdy-1Yeliz Şar, Tolga Güleç


En isyankar tweet
“Yine kar geliyor diyorlar! Ne bu şok tedavisi mi!”
Berna LAÇİN

FISILTILAR
• Betül Demir, Azerbaycan’daki bir reklam firmasından teklif almış.
• Önder Açıkbaş, ‘Recep İvedik’i seyrederken çok gülüyormuş.
• Gizem Özdilli’nin erkek arkadaşı Ufuk Bey, Gizem’in muhteşem yemeklerini yiyerek sekiz kilo almış.


13034-gdy-2 Hande Yener, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Kadıköy Meydanı’nda sahneye çıkacak.
 

Ödül ve konser rekortmeni
‘Bende Bir Aşk Var’ albümüyle geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi ‘Yılın En İyi Albümü’ ve Galatasaray Üniversitesi ‘Yılın En İyi Kadın Şarkıcısı’ ödüllerini alan Göksel, 2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imzasını attı. Türkiye Müzik Ödülleri’nde de ‘En İyi Albüm’, ‘En İyi Kadın Sanatçı’, ‘En İyi Şarkı’ ve ‘En İyi Klip’ olmak üzere dört dalda aday olan başarılı sanatçı, ödüllere en yakın isimlerin başında gösteriliyor. Göksel hayranlarına üç önemli konserin bilgisini de vermek istiyorum:
27 Mart Ankara Jolly Joker
12 Nisan Bursa Hayal Kahvesi
20 Nisan Bostancı Gösteri Merkezi

13034-gdy-3

Göksel


Demet Akbağ, ‘Benzemez Kimse Sana’ yarışmasının yeni jüri üyesi oldu. Hande Ataizi, bu sene jüri koltuğuna olmayacak.

Minik dostlarımıza el uzatın
Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızlarından, genç tasarımcı Derya Şensoy, geçtiğimiz günlerde Bolluca Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Derya, hayvan barınağının günlük 600 adet kuru ekmek, altyapı düzenlemesi, aşı ve tedavi ile arazinin ince tente ile çevrilmesi gibi farklı ihtiyaçları olduğunu tespit etti. Bunun üzerine lidyana.com’a özel olarak tasarladığı tişörtlerin tüm gelirini hayvan barınağına bağışlamaya karar verdi. Farklı hayvan desenlerinin bulunduğu tişörtleri Ayşe Özyılmazel ve Tuba Ünsal gibi birçok ünlünün üzerinde gördüm. Hem modayı takip etmek hem de minik dostlarımıza yardım etmek istiyorsanız a 39,90’a siz de satın alabilirsiniz.

13034-gdy-4Derya Şensoy


Rüzgar mı toprak mı?
Geçtiğimiz hafta mutlu bir haber aldık. Sahnelerin başarılı ve güzel isimlerinden Funda Arar, tam altı aylık hamile ve temmuzun 10’unda doğum yapacak. Sevgili Funda’yı tebrik etmek için evine gittim ve sohbet ettik. Çok rahat bir hamilelik geçiriyor. Ne bulantısı, ne ağrısı ne de halsizliği var. Doktoru bile bu duruma şaşırmış. Sekizinci aya kadar sahneye çıkmaya devam edecek, hamileliğinin son bir ayını evde dinlenerek geçirecek. Bu arada ilginç bir detayı da sizinle paylaşmak istiyorum. Bebek, Ramazan ayında dünyaya gelecek. Arar’ın menajeri Can Talanioğlu, “İsmini Ramazan mı koysanız?” diye takılıyormuş. Ama Funda Hanım, oğlu için Toprak ya da Rüzgar isimlerini düşünüyor. Funda Arar, sadece beş kilo almış. Dengeli beslenmesi ve spor yapması da sağlıklı bir hamilelik geçirmesinde en büyük etkenler. İnşallah sağlıkla, kolay bir şekilde dünyaya gelir.

13034-gdy-5Funda Arar


ÇIKTI
• Demet Akalın, hem ‘Türkan’ şarkısıyla ve albümüyle zirvede hem de Popstar’daki jüri üyeliğiyle.

13034-gdy-6

• Bu yıl ceketleri hep omuzlarda göreceğiz, kabadayı havası hakim!

• Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki Grisini, İtalyan mutfağının vazgeçilmezi taze ev yapımı makarnaları ve deniz mahsulleri ile müthiş bir mutfağa sahip.

İNDİ
• Ekranlar Özge Borak’ı çok özledi. Umarım en kısa zamanda yeni bir projeyle televizyonda görürüz.

13034-gdy-7

• Geçen yılın en popüler tatil yerlerinden Dubrovnik’in bu sezon ismi bile geçmiyor.

• Meltem Cumbul’un eşi Alican Özbaş bir gazeteciye saldırıp, makinasını kırdı. Hiç yakışmadı.


Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.