Menu

Bodrum’un yeni yüzü

Bodrum’un yeni yüzü
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

700 metrekarelik havuzu, 12 bin metrekarelik peyzaj alanı ve 53 mağazalık çarşı bölümüyle inanılmaz bir yer olmuş. Son teknoloji mega yat rıhtımları, eğlence dünyasının bir numaralı gece kulüpleri, yerli ve yabancı lüks restoran ve barlarıyla gerçek bir yaşam alanı olmuş. Çarşıda 63 tane mağaza bulunuyor. Tam 710 tekne marinaya demir atabiliyor. Türkiye’nin ilk ve tek LRQA’dan ISO 9001- 2008 belgeli marinası olan Palmarina Bodrum, 5 Blue Stars-IMCI (International Marine Certification Instute) sertifikası ile de Türkiye’de bu belgeye sahip tek marina.

TEKNE KULİSİ OLDU
12 ay boyunca hizmet verecek olan Avrupa’nın en iyi, Türkiye’nin en yeni marinasının açılışında süperstar Ajda Pekkan sahne aldı. Pekkan için denizin üstünde teknede özel bir kulis hazırlandı. Tekne 40 metre uzunluğunda, beş kamaralı, cobra king bir gulet. Ajda Hanım, kulisine özellikle siyah havlu istemiş. Diğer istekleri arasında ise alkol ve atıştırmalıklar varmış.

13064-gdy-1Ajda Pekkan


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik