Menu

Monako’da kareyi Türkler tamamladı

Monako’da kareyi Türkler tamamladı

Bu yıl 65’incisi düzenlenen Kızılhaç Balosu, La Société des Bains de Mer’in (SBM) 150’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle çok renkli geçti. Avrupa jet-set’i başta olmak üzere aralarında Michel Bolton’un da olduğu dünyaca ünlü birçok sanatçının katıldığı baloya Türkiye’den de Siren ve Gökhan Çarmıklı, Osman Topçu, Harika Güral, Serpil Tanker, Semra Tanker, Eda-Murat Demirel gibi iş dünyasının ünlü isimleri katıldı. Kraliyet Ailesi’ne komşu masalar olan ‘Carre D’Or/Altın Kare’de ağırlanan Türk misafirler İtalyan sanatçı Eros Ramazzotti’nin şarkıları eşliğinde eğlendi. Konserin ardından gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile gece aydınlanırken, ünlü Fransız DJ Bob Sinclar’ın müzik performansıyla eğlence geç saatlere kadar devam etti.

hulya190813
Kızılhaç Balosu’nu düzenleyen La Société des Bains de Mer (SBM) şirketinin Türkiye ve Ortadoğu Temsilcisi Hülya Biren, aktivitelerin Monako’da tüm yıl boyunca devam edeceğini belirtirken, yeni projeleri arasında dünyanın en sevilen ve unutulmayan prensesi, Prenses Grace Kelly Sergisi’ni 2014 yılında Türkiye’ye getirmenin de bulunduğunu söyledi.

İnternette sörf yaparken hacklendi

bora190813Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil eden milli sörfçü Bora Kozanoğlu, denizlerdeki başarısını sanal ortama taşıyamamış. Kozanoğlu’nun internette sörf yaparken Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarının yanı sıra e-mail’leri de hacklenmiş. Banka şifrelerini ele geçiren hackerlar Bora Kozanoğlu’nun kredi kartlarından a 20 bin para çekmiş.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik