Menu

Sibel Can’ın Afrika masajı

Sibel Can’ın Afrika masajı

Sibel Hanım, Miami tatili dönüşü çok güzel bronzlaşmış. Sahneye ‘Orhan Gencebay İle Bir Ömür’ albümünde seslendirdiği ‘Bilmesin O Felek’ şarkısını okuyarak çıktı. Kırmızı, beyaz ve siyah renklerden oluşan bir kıyafet tercih etmişti. Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kaldı ve 40 şarkı okudu. ‘Çok Hoppasın’ ve ‘Suistimal’ şarkılarıyla herkesi oynatırken, ‘Hançer’ ve ‘Lale Devri’ parçalarıyla da dinleyenlerine duygusal anlar yaşattı. Herkesin çakmaklarını çıkarmasını ya da cep telefonlarının ışıklarıyla kendisine eşlik etmesini rica ettiğinde ortaya çok güzel görüntüler çıktı. Tarkan şarkılarının Sibel Can’a ayrı bir yakıştığını da söylemeden geçmemek lazım. ‘Çakmak Çakmak’ ve ‘Çantada Keklik’te enerji inanılmaz yükseldi.


HER DERDE DEVA MASAJ

Bu sırada yanımda oturan otelin SPA koordinatörü Halit Temizkan’dan Sibel Can’ın, Afrika masajı yaptırdığını öğrendim. Bu masajın nasıl olduğunu sorduğumda, son günlerin en popüler, en çok ilgi gören ve en etkili masajı olduğunu öğrendim. Kenya’dan getirtilen ve branşlarında profesyonel olan Afrikalı terapistlerin yaptığı masaj, lenf drenaj masajıyla güçlendiriliyormuş. Afrika masajının dinlendirici, enerji verici özelliği, lenf masajının kan dolaşımını düzenleyici etkisiyle birleşiyormuş. Temizkan’a masajın etkilerini sorduğumda, ödem, selülit, lokal kilo problemlerinden yoğun tempoda çalışıp enerjisi azalanlara, kendini sürekli yorgun hissedenlere, uyku problemi şikayeti olanlara kadar birçok duruma iyi geldiğini anlattı. Beş-altı seansla vücudunuzdan toksinleri ve ödemi atıp, selülitlerden kurtulabiliyormuşsunuz. Ne diyelim; fırsat bulduğumuz an, yenilenmek için Afrika masajı yaptırmak şart sanırım...

masaj070813

En EĞLENCELİ tweet
“Sabah şerifler hayrolsun diyecektim ama saat 11.15 olmuş. Hahaha!” Seray SEVER

FISILTILAR
• Gamze Karaman, bayramı Roma’da geçirecekmiş. • Ali Poyrazoğlu, yılın altı ayında Bodrum’daymış. • Naz Elmas, haftada üç gün pilatese gidiyormuş. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik