Menu

Fenerbahçe ile yollar ayrıldı mı?

Fenerbahçe ile yollar ayrıldı mı?

 

ÖMÜR SABUNCUOĞLU  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu hafta Jatomi Maçka Residences’da spor yaparken arkamdan birinin seslendiğini duydum. Dönüp baktığımda Sinan Akçıl’la karşılaştım. Ünlü fitness hocası Murat Alkaya ile çalışmaya başlamışlar. “Hayırdır bir şeylere mi hazırlık var?” diye sorduğumda, yeni sezonda televizyon projeleri ve video klipler için çalıştığını anlattı. Konu televizyondan açılınca, jüri üyesi olarak yer alacağı ‘X Factor’ yarışmasını sordum. Ama Sinan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstleneceği ve Kanal D’de yayınlanacak olan bu yarışma programı için henüz resmi bir anlaşma yapmadığını, sadece üzerinde konuştuklarını söyledi. Eğer program hayata geçerse Türkiye’de ilk kez gerçek bir star yaratılacağını da heyecanla anlattı.

sinan210813-1

 BEŞİKTAŞ’IN YENİ KARTALI

Sinan Akçıl’la konuşurken gözüm devamlı üzerindeki Beşiktaş armalı tişört ve şorta takılınca, Sinan da bunu fark edip, “İnanamıyorsun değil mi? Koyu Fenerbahçeli Sinan Akçıl, neden Beşiktaş armalı kıyafetler giyiyor diye düşünüyorsun” dedi. Evet, tamamen aklımdan geçenleri okudu. Aslında ben de Beşiktaşlı olduğum için çok hoşuma gitti. Ama öğrendim ki Akçıl, yakın arkadaşı Barbaros Demir ile girdikleri bir iddiayı kaybetmiş ve bir ay boyunca Beşiktaş logolu kıyafetleri giymeyi kabul etmiş. Beşiktaş’a karşı bir sempatisi olduğu için de hiç zorlanmamış. Doğrusu yakışıklılığına, karizmasına ayrı bir asillik katmış. Bu tarihi anları da fotoğrafladım. Ben sporuma bitirip çıkarken ‘Müziğin hitman’i spor hocasıyla çalışmaya devam ediyordu. Tempolu ve sıkı bir çalışma içerisindeydiler. Çalışmalar üç ay devam edecekmiş.

En EDEBİ tweet

“Ulen futbol basını, Arda’yı Fener’e gönderdiniz. Burak’la Fatih Hoca’yı küstürdünüz. Evlilik programı gibisiniz!” Behzat UYGUR

 

FISILTILAR

• Ozan Çolakoğlu, 24 saati uyumadan geçirebiliyormuş.

• Ezgican Ural, hamileliği sırasında aldığı 24 kiloyu da vermiş.

• Simge Fıstıkoğlu, şu sıralar Arapça öğreniyormuş.

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik