Menu

İddiali Geliyor

İddiali Geliyor

Bu hafta iki günlüğüne birde Mardin seyahati yaptım. Show TV’nin iddialı dizilerinden ‘Adını Kalbime Yazdım’ın Midyat’taki setine gittim.

ÖMÜR SABUNCUOĞLU  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı ‘Adını Kalbime Yazdım’ın oyuncu kadrosu da çok güçlü. Başrolleri Serhan Yavaş, İpek Karapınar, Tolga Güleç, Meltem Miraloğlu, Emel Göksu ve Erkam Aydar paylaşıyor. İstanbul’da başlayıp Mardin’de devam eden büyük bir aşkın töre engeliyle karşılaşması ve sonrasında yaşananları anlatan dizi için 150 kişilik bir ekip gece gündüz demeden çalışıyor. Sette en çok hoşuma giden şey, oyuncular ve tüm ekip arasındaki güzel enerjiydi. Herkes birbirine her konuda yardımcı olup, işlerin hızlı ilerlemesini sağlıyordu. Çekimler için birçok konak onarılmış ve özellikle kadın oyuncuların yöresel kıyafetleri için özel bir çalışma yapılmış. Ekip iki günlük bayram izninden sonra bayramın geri kalan günlerini de çalışarak geçirmiş. Tolga Güleç de henüz iki aylık evli olduğu için kendisi gibi oyuncu olan eşi Yeliz Şar da tiyatro oyununun provaları biter bitmez Mardin’e eşinin yanına gitmiş ve bayramı birlikte geçirmişler. İşte sette her şey böyle keyifli ve büyük bir aile havası içersinde devam ediyor. Tüm ekibe bol reytingler diliyorum.  

adinikalbimeyaz20131105-2


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik