Menu

'Dev Dalga'nın iki rengi

'Dev Dalga'nın iki rengi

BU HAFTA SABAHIN ERKEN SAATLERİNDEN HAVA KARARANA KADAR SİNAN AKÇIL'IN 'DEV DALGA' KLİBİNİN ÇEKİMLERİNDEYDİM.

ÖMÜR SABUNCUOĞLU  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çok eğlendim ve keyifli anlara tanıklık ettim. Önce Eyüp’teki Dolphinarium’a gittik. Sinan Akçıl, klipteki rol arkadaşı 21 yaşındaki Sırp Katarina Pavloviç’le birlikte yunuslarla yüzdü. Çok üşümesine rağmen çekimleri başarıyla tamamladı. Dış mekanda çekilecek sonraki planlar için karavanına gidip hazırlanan Akçıl, ayakkabı seçmekte epey zorlandı. Yedi tane ayakkabı denedikten sonra beyaz renkte karar kıldı. Çekimlerde romantizmin doruklarına da çıkıldı ve ortaya çok güzel görüntüler çıktı. Saatler öğleni gösterdiğinde Sinan Akçıl’ın telefonu çaldı. Telefonun diğer ucundaki isim, usta oyuncu Erkan Petekkaya idi. Klipte Akçıl’la kamera karşısına geçecek olan Petekkaya, Kemerburgaz’da çekilecek sahneler için söylenen mekana geldiğini söyledi. Sinan Akçıl’la, Eyüp’teki çekimler biter bitmez Erkan Petekkaya’nın yanına gittik. Birlikte yemek yiyip, kahvelerimizi içtikten sonra klibin yönetmeni Kubilay Kasap, setin hazır olduğunu ve kayıt için beklediklerini söyledi.

erkanpetekkaya20131105-2

ERKAN PETEKKAYA’NIN OYUNCULUĞU VE DİSİPLİNİ

Klipte Sinan Akçıl’ın aşık olduğu kızın babasını canlandıran Erkan Petekkaya, kızına otomobil çarptığı sahnede muhteşem oyunculuğuyla yine bizleri kendisine hayran bıraktı. Her şey o kadar gerçekçiydi ki, etraftaki insanlarda kazanın gerçek olduğunu sandılar. Erkan Petekkaya, klip çekimi için çok erken saatte kalkıp, evinin havuzunda bir saat yüzmüş. Ailesiyle kahvaltısını yapmış. Zaten sete de çekim saatinden saatler önce gelmişti. İş disiplinine ne kadar özen gösterdiğine bir kez daha şahit oldum. Klip şu an montajda önümüzdeki hafta müzik kanallarında dönmeye başlayacak. Açıkçası ‘müziğin dahi çocuğu’nun ‘Dev Dalga’sını sabırsızlıkla bekliyorum.  

sinanakcil20131105-2


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik